Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek? Tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? Tanácstalan vagyok, többi lent.

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok (békésmegyei), nem sok valós barátom van, dolgozni járok aztán haza, nem járok bulizni se sehova nagyon, szeretnék egy rendes komoly kapcsolatot magamnak mostmár mert nagyon egyedűl vagyok, és szeretnék mostmár valakit szeretni. A probléma az hogy eléggé zárkozott tipus vagyok, mármint nem tudok szerintem kezdeményezni és félek az elutasítástol is emiatt nem nagyon ismerkedem, pedig ha tudnám hogy érdeklek egy lányt akkor bátrabb lennék persze, mivel nagyon szeretném már. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit tanácsoltok? Hol és hogyan kereshetek normális lányt magam mellé? Min kéne változtatnom?

#randi #párkapcsolat #félelem #hol keressek barátnőt #hogy találhatok barátnőt
2019. jan. 26. 00:55
 1/4 anonim válasza:

Egyébként ez miért a tini párkapcsolatokhoz van írva mikor 21 vagy?

Egyébként járj el többször haverokkal szórakozó helyekre egy-két ital után úgy is több bátorságod lesz ismerkedni ott.

2019. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nemtudom miért kell félni az elutasítástól, jó srácnak tartom magam, testemen is dolgoztam, és? Csomó nő volt neten és élőben is aki elutasított, mit kell ezen rágódni? Kerestem másik lányt akkor, ha ő is? Jöhetett a köcetkező. Nem lehetsz mindenkinek az ideálja, és nem állhatsz így dolgokhoz. 19F
2019. jan. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Járjál kávézóba, étterembe, beülős helyekre, simán sörözni, rendezvényekre, köztéri eseményekre érdeklődésednek megfelelő helyekre vagy húzgáld a Tindert! Mindenki azt csinálja!

2019. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod mik a hiányosságaid akkor azon próbálj változtatni. Legyél bátrabb és nyitottabb. Jó férj lesz belőled egyszer csak meg kell találni a párodat. Ha most elhatároztad és mindennap gondolsz rá akkor is még évek telhetnek bele, hogy megtaláld. Addog pedig csinálj magad körül életet
2019. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!