Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez ennyi idősen?

Figyelt kérdés
22 éves leszek,és nem volt még férfi az életemben.De ezt úgy kell érteni,hogy sem baráti értelemben,sem közvetetten,semmilyen tekintetben.Ennek ellenére máris úgy érzem,kiégtem,egyáltalán nem érzem magam nőnek,jóformán fogalmam sincs róla,mi az,hogy vonzalom és kapcsolat stb.Üresnek érzem magam teljesen,egy szerencsétlen kislánynak,bevagyok zárkózva és félek,hogy ez sohasem fog változni.Valaki volt már ilyen fiatalon ilyen helyzetben? Lehet ebből kiút még? Mindig azt hittem,hogy ez az érzelmi kiégés csak a 40-es korosztályt érintheti. 22/l

2020. aug. 25. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez képest a vőlegényed már úton van:DD
2020. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Normális, én is regen vagytam egy kapcsolatra es azt hittem sosem fog nekem összejönni. Önbizalom, nyitottság segít a dolgon. Valamint ne várd hogy oledbe hullik egy kapcsolat, igenis ki kell mozdulni otthonról. Emiatt nem vagy szerencsétlen és fiatal vagy nyugi, előtted az élet.
2020. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy problémás volt a gyerekkorod, nem volt mögötted odafigyelő, törődő család? Mert egyes családok képesek totál "lefárasztani" a gyereket, amire felnő és akkor csodálkozik, hogy végre önálló életet élhetne, de teljesen enervált és életunt. Ez esetben önismereti munkával kell lassan felépíteni az önértékelést, önrendelkezési képességet és ehhez kell egy külső profi segítség, pszichoterapeuta.
2020. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzem magam, ugyanennyi idős vagyok és fiú. Pszichés problémákon nagyon könnyen tudok segíteni, sok problémán túl vagyok és nagyon sok trauma is ért. Ha ezt a kiégtem dolgot leírod nekem üzenetben szívesen elmagyarázom hogyan tedd túl magad rajta, csak különböző okok válthatják ki, amire különböző segítség kell.
2020. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Bezzeg, Ha férfi írta volna ugyanezt a problémát ugyanígy, vajon akkor is ilyen megértőek, segítőkészek lennétek, vagy pedig már rég a földbe tiportátok volna. Esküszöm, most lemásolom ezt a kérdést és olyan két hét-három hónap múlva felteszem, férfira átfogalmazva csak úgy próbaképpen és összehasonlítom ezzel.
2020. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!