Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog ha ennyi idősen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés

Közöm nem volt még egy lányhoz sem. Ami nagyon zavar. 23 éves fiú vagyok.


Ennyi idősen Te is szomorú lennél a helyemben?


2020. márc. 31. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is szomorú lennék.
2020. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem nem volt és nem is lesz már senkim :"D

21 F

2020. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
En 27 vagyok ugyhogy fel a fejjel lesz ez meg igy se.
2020. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A társadalmi normák szerint nem normális, de sokan vannak vele így ahogy te. Tényleg számtalanszor olvasni például itt ezen az oldalon is, de ha ez nem mérvadó akkor ismerek több olyan srácot is akinek még sose volt barátnője, pedig nem szörnyűek, csak valahogy az egyik például olyan kis tutyimutyi. (Nála például ez az oka.)


Szoktál ismerkedni? Hol szakad/romlik el a dolog? Meddig szoktál eljutni a lányoknál/nőknél?


Nekem pl normális hosszú párkapcsolatom nem volt még soha. Bár engem nem lehet szeretni ennek ez az oka.

2020. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt még régebben. De ettől most jobban kellene éreznem magam? Sajnos nem vagyok ennyire gonosz, hogy a "nyenyenyenye nekem igen, neked nem" stílus boldogítson. És akkora kőbunkó sem, mint az első válaszoló, a "poénok mestere".
2020. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! Én még egy ölelésig sem jutottam sose... A csók, szex, egyéb intimitás számomra örök sci-fi marad 😂

28 F

2020. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szomorú lennék, de most szerencséd van, mert van időd arra, hogy kiismerd magad, olvass ilyen témákban, okosodj, fejleszd magad és amikor megszűnik ez a mizéria már máshogy fogsz hozzáállni és több lehetőség nyílik meg előtted.
2020. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan van, aki szerint nem normális, a lényeg az, hogy te hogyan éled ezt meg. Ha zavar, akkor próbálj tenni ellene, kijavítani magadban azt, ami a gátja lehet a sikerességednek. Még nem késtél le túl sok mindenről, de ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz, és egyre erősebbek lesznek a gátlásaid és a félelmeid.
2020. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha visszamehetnék az időben, senkivel sem jöttem volna össze. Minden, amit a kapcsolataimnak köszönhetek az az öngyűlölet és a megfelelési kényszer. A többi csak múló öröm volt.
2020. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális de a te dolgod, a te választásod.
2020. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!