Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek azt a jelenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek azt a jelenséget hogy nagyon szép vékony csinos nő nem jön össze nagyon elhízott kövér csóró férfival csak azért mert humoros, okos, kedves?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Durva sztori bro'
2020. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen jelenség? Nem is tudtam. Tisztára x akták.
2020. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért is jönne össze vele???
2020. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettétek azt a jelenséget hogy nagyon jóképű, sportos férfi nem jön össze nagyon elhízott kövér, ronda nővel, csak azért mert humoros, okos, kedves? :))
2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig de! Mi ilyenek vagyunk.
2020. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ah! Mindjárt sírok.
2020. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
100%

Döbbenet!


Hogy mik vannak! Hallatlan!


Ilyenek a mai fiatalok! Bezzeg az én időmben....sem volt másként :D

2020. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én ismerek olyan párokat, ahol apuka jókora mackó, anyuka meg vékony. Nem kőgazdagok, átlagos párok. Pl a volt szomszédaink. Hogy amúgy anyuka jó nőnek számít-e nem tudom női szemmel megítélni, de ő tipikusan azt szereti a férjében hogy humoros, okos, kedves.

Persze bombanőnek nem kell kövér pasi, mert külsőre is magasabb elvárásai vannak, de vannak vékony nők akik szertik a mackót, csak más tuljadonságok rendben legyenek.

2020. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ismerek több ilyen párt is
2020. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Én láttam erre is példát, ha TÉNYLEG nagyon humoros, nagyon okos férfiról beszélünk.

2. De egyébként ez lenne a normális. Hasonló és a hasonlóval. Akinek nincs igénye arra, hogy jól nézzen ki, az nem lesz egyenrangú partner, vagy egy olyan partner, akivel tényleg jól passzol és jól tud együtt élni egy olyan embernek, akinek meg ez fontos. Egy párkapcsolat nemcsak abból áll a közhiedelemmel ellentétben, hogy ölelkezünk meg finiket dugunk...

2020. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!