Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy az ilyen ingyenes oldalakon mint például a badoo stb. rengeteg ilyen buta primitív nagyon elhízott malacfejű fejű nő van, aki szóba is áll veled?

Figyelt kérdés
Egy teljesen átlagos, normális kinézetű, fejű, súlyú lány abszolút meg sem nézi hogy írtál neki pedig elérhető.
2020. júl. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy te is egy buta, primitív malacfejű férfi vagy?
2020. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem...el sem vagyok hízva... 177 cm és 78 kg vagyok
2020. júl. 20. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
El se tudod képzelni, mennyi pasi ír rá a rondákra is egy kis szexért. Van miből válogatni egy ronda nőnek is.
2020. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ha csak szex akkor sem mindegy milyen. A legtöbb férfi nem tudja, hogy kell bánni egy nővel még akkor sem ha csak azt akarja.

De szerintem egyszerűbb ha kiírod te csak jő nőkkel akarsz beszélni és ennyi hidd el nem fog egy malacfejű sem rádírni ha őszinte vagy.

2020. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem tarskereso, hanem ilyen nyelvtanulos oldalon vagyok fent, atlagos nokent csak tegnap 130 uzenetem erkezett. Ha akarnek se tudnek mindre valaszolni, rengeteg idomet elvenne. :(

27N

2020. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj meg valami frappánsat írni a lányoknak, ne a szia,mizu? verziót írd, hátha akkor jobban felfigyelnek rád. Rengeteg üzenet között elvész a tiéd. A ducibb lányoknak meg lehetséges, hogy kevesebben írnak, így könnyen észreveszik az új üzeneteket.
2020. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!