Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megértem a nőket, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértem a nőket, hogy a magas, izmos pasikra buknak, egyèrtelmű?

Figyelt kérdés
Kèrdőjelet csak azért tettem, mert kell egy, de valójàban ez kőkemèny pont a vègèn. Szóval van egy karcsù, formàs csaj, szèp làbakkal, mellekkel ès van egy laposka csaj kevèsbé nőies formàval, melyik esèlyesebb? Ez sem kérdés ugye. De hol van a kèpletből a szemilyisèg, minden testalak? Hàt nem, nagy tèvedés. Nàlam jobban jàtszik a szemèlyisèg.

#Mi a lényeg valójàban
2020. aug. 25. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet a pont kőkemény, de nekem továbbra is kérdőjel. Azt hittem tudom mit akarsz kihozni ebből, de mire végig olvastam, már nem értem. 😃
2020. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izmosság rajtad múlik. Járj pár évig edzőterembe heti szinten többször és egyél sokat.
2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony nőként nem vagyok oda a magas pasikért. Izmos jöhet, de az se legyen túlgyúrva. Semmi se egyértelmű.
2020. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
A férfiak ízlése jóval változatosabb, mint a nőké. Van, aki a nagymellű-nagyfenekű nőkre bukik, és van, aki a vékonyabb, laposabb nőkre. Nők közül viszont mindenkinek a magas, izmos férfiak tetszenek.
2020. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
#4 Miután ez rohadtul nem így van, akár lapozhatunk is.
2020. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Magas vagyok (de nem izmos)

ezer éve nem volt nőm, szóval ez az állítás bukta.

2020. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es hazudozik már megint, én nem ezt láttam élőben és tinderen sem.
2020. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!