Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tehetném egyértelművé...

Hogyan tehetném egyértelművé a környezetem számára, hogy nekem a magas lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
190cm magas vagyok és egyszerűen imádom a magas, vékony, dús fekete, vagy sötétbarna göndör hajú, barna szemű lányokat, amelyiken anyajegy is van még gyönyörűbb. Ennek ellenére szinte mindig az alacsonyabb lányoknak jövök be. Szeretem őket is, de nem rajongok úgy értük mint egy olyan tulajdonságokkal rendelkezővel, amit vázoltam. 23f
2014. dec. 13. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd a homlokodra.
2014. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy gyors, és igen jól működő módszer a válaszodban. Köszönöm!
2014. dec. 13. 08:13
 3/10 Katolikus plébános ***** válasza:

#1 azt nem látják 190 magas a kérdező.


Ez ellen nem tudsz semmit tenni,sajnos.

2014. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
èn pont így nèzek ki!hosszú,barna dús haj,anyajegy,zöld szem,kerek arc,az a baj hogy nagyon alacsony vagyok!! :(
2014. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ès hogy zöld a szemem,de viszont a hajam göndörös
2014. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se bírom az alacsony lányokat, komolyan szarul érezném magam egy 2 fejjel alacsonyabb csajjal (192 vagyok). Miért kéne egyértelművé tenni? Ha radhajt koptasd le es kész, én is ezt szoktam :D
2014. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kell a környezeted számára egyértelművé tenni? Én sem kötöm mindenki orrára hogy a nagymellű szőkéket szeretem..


Ha a magas lányokat szereted akkor olyanokat hívj el randizni, end of the story.

2014. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csináltas magadnak egy csak a magas lányok jönnek be feliratú pólót!
2014. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pont így nézek ki, csak sokkal fiatalabb kiadásban :D Abban pedig igaza van pár válaszolónak, hogy nem kell egyértelművé tenni semmit senkinek. Miért kéne? Ha jön egy alacsony lány lekoptatod aztán csókolom. Ugye tudod, hogy nem kötelező minden nővel/lánnyal összebújni aki szembe jön? :D
2014. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak nem szeretem lekoptatni őket mert nekem se esne jól. Többnyire megiszunk valamit beszélgetünk aztán elmondom hogy nem jönnek be, de van aki akkor még jobban erőlködik. A pólós ötletet lehet kipróbálom, utána pedig a homlokosat ha már minden kötél szakad.
2014. dec. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!