Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ismerkedő nőknek jóval nagyobbak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és mindig interneten ismerkedtem mert zárkózott vagyok, csak interneten tudok megnyilni, de interneten esélyt nem kaptam sosem, nem írtak vissza, képcsere után mindig eltűntek. A nagyon csúnya kövér nők sem akartak ott

Eddig egy barátnőm volt, aki állítólag nagyon csinos volt.. vékony szép arcú, viszont munkahelyen jöttem össze vele, kolléganőm volt.

Most is alakul egy lánnyal, meglepően ez is csinos, igaz interneten ismertem meg, de nem társkereső oldalon, nem ismerkedési céllal volt interneten, soha nem ismerkedett interneten, egy Facebook betegcsoportban ismertük meg egymást...

Érdekes amikor olyan nővel találkozok akik nem interneten ismerkednek pl. ez a lány is, valahogy sikerem lesz a csinos nőknél is...


2020. aug. 27. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A társkeresőnek szerintem az a buktatója, hogy beszippantja az embert. Hiába beszélhet az ember Bélával három napja, ott van a kísértés, hogy továbbra válogasson, húzogasson jobbra-balra. És akkor mondjuk hiába megy el az ember randizni Bélával, ha fejben már Aladárnál tart.

Én személy szerint azt gondolom, hogy kell lennie az embernek annyi önuralmának, hogy amíg ki nem derül, hogy Bêla egy barom, és nem akarok tőle semmit, addig a saját profilját láthatatlanra állítja az ember. (Tinderen lehet ilyet.)

2020. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Én is interneten ismerkedem és nekem bejött, tehát nem mondanám, hogy törvényszerű, amit írsz. Én a fordítottját tapasztaltam.

Szerintem egyszerűen csak így alakult neked. Sokan “élőben” ismerkedve is úgy gondolják, hogy nagyok a nők elvárásai, tehát neked csak szerencséd volt.

2020. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 ott a pont



A tarskereso azert torz, mert kismillio pasi van, akik csak alkalmit akarbak, kevesen szeretnenek kapcsolatot. Az meg azt hiszi azert irnak neki, mert milyen klassz es fantasztikus egy csaj.


Ettol meg torzul az ertekrendje es azt hiszi, minden pasi ot akarja es tulvalogat, vagy a nornalis pasit lesz..ja. mondvan, jon egy jobb pasi.

2020. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!