Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen közegben tudnék ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közegben tudnék ismerkedni olyan nőkkel, akik nem a sportos "fuckboy" srácokra buknak?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, átlag alatti fizikummal, viszont átlag feletti intellektussal, és az a problémám, hogy egész egyszerűen nem tudom magam megértetni az átlaggal, különösen a lányokkal.


Nem szoktam eljárni ismerkedni, de így a közvetlen környezetemből (egyetem, nyári diákmunka) azt szűrtem le, hogy a lányok többségének a sportos, magabiztos "chad" archetípusú srácok jönnek be, én pedig egyáltalán nem tartozom ide, és nem is szeretnék, mivel akiket én ismerek, azok általában - bocsánat a kifejezésért - hülyék, és pár alpári témán kívül (pia, szex, nők) nem igazán lehet velük elbeszélgetni komolyabb dolgokról.



2020. aug. 27. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem keresel egy csoportot ami érdekel téged is. Pl. túratársak vagy, futótársak, vagy bicikli társak és stb.
2020. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
"átlag feletti intellektus"=nincs párom és ezért a többieket okolom, mert nekik csak a nagymenők jönnek be.
2020. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szóval egy igénytelen ember vagy. Akkori mit vársz?
2020. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Az átlag feletti intellektus két dolgot biztos jelent: tudod, hogyan javíthatsz a fizikumon és nem nézel le senkit. Neked egyik se megy, így kénytelen vagyok megkérdőjelezni az intellektusodat. Hidd el, egy nő sem akar veled magfizikáról beszélgetni. Még a magfizikus se.
2020. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Kezdj el gyúrni. Vagy egyedül maradsz te szerencsétlen!
2020. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok azért elkezdeni sportolni vagy konditerembe járni, hogy másoknak megfeleltessem magam. Én jól érzem magam vékonyan is a bőrömben, nem fogom attól magam jobban érezni, hogy izmosabb lesz a karom vagy bármi egyéb testrészem.
2020. aug. 27. 12:55
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha valóban átlag feletti intellektusod lenne, akkor nem írnál olyanokat, hogy azért tespedsz, mert aki sportol, az hülye a környezetedből kiindulva.

És azt is tudnád, hogy a sport nem egyenlő a kondi&fehérje kombóval, hanem van ezer sport. Csak gonmdolom, hogy a konditerem szökevényekre gondolsz.

2020. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

"nem fogom attól magam jobban érezni, hogy izmosabb lesz a karom vagy bármi egyéb testrészem."


Nem ezért kell sportolni, hanem hogy egészségesebb és fitebb legyél. Oké, még talán nem érzed, de 40 után erősen fogod. Te meg az ész...

2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet amúgy személyeskedni, nem veszem magamra, bármennyire is erőlködtök. Köszönöm a válaszokat egyébként, gondoltam hogy ez a fórum is tele lett unatkozó trollokkal, úgyhogy a kérdés tekinthető lezártnak.
2020. aug. 27. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

A lányok elsősorban a gazdag pasikat keresik, aki megadják számukra az anyagi létbiztonságot. Mindezt Ők 0 energia befektetéssel szeretnék elérni. Azaz Ők nem akarnak elmenni dolgozni, nem akarnak otthon házimunkát végezni (mosás, főzés takarítás), csak költeni a pénzt dögivel. Kozmi, szoli, körmös, fitness, pláza, shopping, ruha, cipő, kiegészítő, ékszer, kocsi, aktuális trendeknek megfelelő teló. Emellett Facebook és Insta poszt képes helyekre kell elvinni őket kirándulni, nyaralni. Te számolj be mindenről hol voltál és kivel, de Őt ne kérd számon, mert neki ennyi függetlenség jár. Ezen nők nem állnak szóba olyannal, aki nem keres minimum kb havi nettó 800E Ft-ot. Az ilyen pasihoz egyébként kegyetlenül tudnak ragaszkodni. Minden megaláztatást hajlandóak eltűrni, a megcsalástól kezdve a nyitott házasságon át, az édeshármas és a swingerig bármi. Még az is, hogy a pasi napi kétszer félhülyére veri!

A toplisán az általad említett "fuckboy"-ok, a második helyen kullognak, de Ők is igencsak népszerűek, s nekik is bármi megengedett.

A probléma a Te esetedben egyébként halmozott. Nemcsak, hogy nem vagy az előző kettő kategória, de az intelligencia is igencsak nagy hátrány a mai világban. A nők ugyanis kétbitesek. Képtelenek a gondolkodásra. A logika, a racionalitás Náluk nem létező fogalom. A kommunikációs készségeiken szinte teljesen egyértelműen megfigyelhető; "ja"/"aha"/"Áááh" + káromkodások. Nincsenek önálló gondolataik, ha mégis akad valami, azt nem képesek értelmesen és érthetően kifejezni - amiért természetesen a "fogadó" oldalt hibáztatják. Velük beszélgetni olyan, mint 2 tollpihe segítségével egyensúlyozni egy drótkötélen, amit fél méterrel egy kitört tűzhányó fölött feszítettek ki. Nem szabad nekik 2 bővített mondatot mondani egymás után, mert azt már nem tudják értelmezni. Nemhogy egy filmet nem tudnak visszamondani, de azt is képtelenek elmesélni mi történt velük. Kronológia? Pffff... Kontinuitás ... Áh! Felejtsd el. Pár híradós főcímet mond el össze vissza, Te meg rakd össze a puzzle-t.

Az a nő sem jobb, akinek több esze van az átlag 2 bitesnél - az nagyon el tud szállni magától. A pénz minden esetben folyik ki a kezük közül. Amikor a kapcsolat végét érzi manipulációs eszközöket vet be (ez az értelmesebbnél lehet veszélyes, a 2 biteseknél inkább vicces és felettébb kínos). Egyébként a nők egymást is manipulálják, így ha az egyiknek normálisabb kapcsolata lenne, azt a többiek megfúrják neki.


Érdemesebb inkább prostikhoz járni. Anyagilag stabilabb környezet. Én 8 éve qkrvázok. Havi 120-150E-t b@$zok el, és még így is félre tudtam tenni évi másfél millát! Ennyi!

2020. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!