Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha helyes és sportos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha helyes és sportos vagyok akkor társkeresőn (pl. Tinder) miért nem akarnak velem ismerkedni a lányok? 23/F

Figyelt kérdés

Nem akarok szexkapcsolatot, normálisan beszélgetnék velük stb. Ott kezdődik hogy valaki elolvassa az üzenetem de nem is válaszol, valaki válaszol de értelmileg nulla és tő mondatokban.


Egy sovány kevésbé helyes srácnak vajon mennyi esélye van akkor ha nekem se jön össze semmi?



2018. dec. 5. 21:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
94%
Mert nem vagy helyes :)
2018. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

"Egy sovány kevésbé helyes srácnak vajon mennyi esélye van akkor ha nekem se jön össze semmi?"

Egyforma az esélyetek mert mindketten digitális formátumban vagytok, azaz a monitoron számok és betűk. Még viccesebben mondva, 1 és 0. De azt bizonyára tapasztaltad hogy élőben sikeres lehetsz a lányoknál. A természet így alkotta az embert, hogy digitális formátumban nem érdeklik egymást.

2018. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. nem én mondtam hanem a lányok mondják rólam. Na erre varrj gombot.
2018. dec. 5. 21:59
 4/19 anonim válasza:
90%
Kérdező! Mindenkinek más az ízlése, és az ideálja. Na erre varrj gombot! ;)
2018. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Hat kerdezo. A tarskereses egyre bonyolultabb tema, es minel helyesebb vagy, annal nehezebb dio hozzad illot talalni. Miert nem vagy egyszeruen onmagad es elvezed az eletet, ha nyitott vagy szembejon veled az akinek kell. A sok bunkosag a tarskeresokkel nem tudom mennyire hoz sikert. Tonnaszamra erkeznek a kepek, es egy vagy ket kep alapjan el lesz dontve hogy igen vagy nem. Elegge felszines.


A legjobb kapcsolatok mely baratsaggal kezdodnek, legalabbis szerintem.

2018. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, a korodbeli vagy egy kicsit fiatalabb nőknél próbálkozol. Na most, ha tisztában lennél, mekkora férfibőségből válogathatnak a nők, milyen elképesztő verseny folyik minden egyes nőért a hatalmas férfitöbblet miatt, ami a Tinder(vagy minden egyéb ilyen applikációb/oldalon) van, akkor nem tennél fel ilyen kérdést, de nem is pazarolnád az idődet az egésszel.
2018. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tudom van sok opció: nem öltözködök jól, nem jó a hajam, pattanásos az arcom, grimaszokat vágok, túl pózer vagyok, felvágok a kocsimmal, felvágok a kockás hasammal, nárcisztikus vagyok, szexet akarok csak.

Nem, egyik sem.

Jó gimnáziumba jártam és értelmes ember módjára ismerkednék de a lányok arra se méltatnak.


Az lehet baj hogy fiatalos (kb. 18 évesnek tűnő) arcom van az arcszőrzet ellenére?


Egyébként lehetetlennek érzem hogy csak én járok így, egy átlagos srác labdába se rúghat ez tuti. Aki meg nem használt még Tindert az könnyen beszél.

2018. dec. 5. 22:06
 8/19 A kérdező kommentje:
Élőben menne úgy érzem ez igaz. Válogatós vagyok én is az tény de menne. Csak most hogy suliba nem járok így nehéz. Nem is vagyok bulizós de amikor voltam BME egyetemi napokon úgy éreztem nem oda illek. Nem a szofisztikált lányok voltak ott hanem inkább a cigis beb*szósak. Szórakozóhelyen ugyanez lenne.
2018. dec. 5. 22:10
 9/19 anonim válasza:
59%
A társkereső oldalakon nulla lehetőség van az ismerkedésre élőben még akkor ott van a bibi hogy válogatós vagy ha valaki értelmes, de nem egy Kim Kardashian akkor megéri kezdeni azzal a nővel.
2018. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
En nem arra gondoltam az alatt, hogy elobe ismerkedj, hogy menj el kocsmaba csajozni. Csinald ami erdekel, menj el turazni, konyvtarba, vmi tanfolyamra ami erdekel. Ott talalkozhatsz hasonlo erdeklodesu lanyokkal. A szorakozohelyekben en nem hiszek ahogy a tobderben sem. Mondjuk en mar az emberekben sem:)) de te ne add fel es jarj nyitott szemmel.
2018. dec. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!