Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy manapság milyen nehéz a férfiaknak, amikor mindenkiből lehet Casanova napi 1 doboz cigi árából?

Figyelt kérdés

Giacomo Casanova egy nőcsábász legenda, aki élettörténetében megemlítette, hogy több mint 100 nővel szeretkezett. Akárhol a világon említed Casanova nevét, mindenhol ismerik mint a nők féktelen elcsábítóját. Igen ám, csak mint kiderült az írásaiból, a nők több mint 80%-ának kegyeit pusztán megvásárolta pénzért. Abban az időben terjedt el ugyanis a prostitúció.

Kiszámoltam, napi egy doboz cigi ára az havi szinten 30-40 ezer forint. Pont ennyibe kerül egy együttlét egy jó csajjal. És a jó csaj alatt most azt értem, hogy 18-24 közötti és legalább 10/8-as külsőre. Tehát mondhatni bombanő. Ez 8 év alatt, 100 különböző bombanővel való dugást jelent. Pusztán cigipénzből. Tehát nem kell különösebben spórolni sem rá, semmit, csak a dohányzásból megspórolt pénzből, mindenki lehet Casanova.

Ráadásul akkor már máshogy fognak nézni rád a "normális" nők is. Ugyanis más lesz a kisugárzása egy olyan férfinak, aki már 100 jó nőt megdugott. Tegyük fel most 30 éves vagy, 38 éves korodra így Mr. Nőcsábász lehet valaki aki baromi jó az ágyban, nem Mr. Rákostüdő akinek sárgák a fogai.

Egy férfi 38 évesen még bőven ráér megállapodni, sőt a mai világban az még korainak is számít egy férfi esetén.

Akkor mégis miért panaszkodik annyi férfi feleslegesen, amikor Casanova is lehetne, a külsejétől sőt még a pénzétől is függetlenül? Utolsó közmunkások is cigiznek... csak azon kell spórolni.



2020. aug. 27. 12:32
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Te hülye a prostituáltakal sexelni nem kell casanovának lenni 😆😆😆😆
2020. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
nem cigizek 😆
2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Tudom nehéz lesz elhinni, de még mindig vannak olyan férfiak akiket nem csak a dugás hajt. 21/f
2020. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát... B +... Orvosi eset vagy, az is biztos... :D
2020. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg szánalmas dolog egy éjszakáért 40 ezret fizetni. Főleg havonta csak egyszer baxni. Azt az egyet is ilyen drága pénzért. Én pl. bármikor szexelhetek ingyen a kedvesemmel, akár naponta 3-szor is. És a szex mellett rengeteg dolgot kapok még tőle, amelyek lelkileg feltöltenek.
2020. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Én már mióta mondom!


Olcsóbb prostizni! 30-40-ből megvan egy fullos tini, vagy fősulis csaj, míg randikra lehet, hogy elmegy 100-is, mire a csaj közli, hogy "Bocsikah...nincs meg a kémija, meg a horoszópuszom szerint sem stimmilünk, napácsi!!"

2020. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát hallod...Én inkább elszívok napi egy doboz cigit és leszek Mr. Rákostüdő sárga foggal, minthogy havi pár órát eltöltsek egy redva prostival, aki amúgyis undorodik tőlem meg valószínűleg magától is.
2020. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Indítanod kéne egy patreont azzal a címmel, hogy irdatlan baromságokat találsz ki. Ez lenne az egyik gyöngyszem rajta.

Ki tudja, valami elmebeteg még fizetne is neked, hogy ilyeneken járjon az eszed.

2020. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Barátnővel napi 2 is megvan, nem havi 1! így mindjárt más a képlet. Mennyi is kéne, 2.4 millió? :D (csak hogy a logikádat kövessem. Én inkább vagyok 30 felett is egyedül, minthogy fizessek érte, pedig bőven megengedhetném anyagilag)
2020. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De barátnővel te mindig csak ugyanazt a puncit dughatod, ráadásul ahogy írják, a "normális" nők is úgy szívják a pénzt az embertől, hogy észre sem veszed.

Míg az én tanácsommal, mindig más bomba nővel szexelhetsz, amire minden férfi titokban vágyik. És még csak atom jóképűnek meg gazdagnak sem kell lenned, amit egy "normális" nő lazán elvár.

2020. aug. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!