Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok egy olyan 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy olyan 31 éves pasihoz, aki neten előadja magát, hogy szexmániás, kíván titeket, casanova aztán amikor szexre kerül a sor, kiderül, hogy kicsi a pénisze, és totál tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 12:01
1 2
 1/20 Kkicsii ***** válasza:
63%
Alapból nem kezdek olyannal, akinek szexre kellek. ;-)
2015. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Én találkoztam ilyennel ( lehet ugyanaz a férfi? :D)

Nem volt több tali.

2015. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez tipikus. Aki sokat beszel a szexrol, azzal mindig gond van az agyban. Felejtos.

N

2015. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén, ki az, aki szobára megy egy magát a neten hirdető vadidegen férfival?
2015. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon jót nevetnék rajta. Sok ilyen van! :-D
2015. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tipikus:)
2015. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Már akkor leráznám, amikor azt látnám, hogy a szex a fő témája. Természetesen egy kapcsolatnak a szex is része, de az ismerkedés ne csak erről szóljon. Volt egyébként dolgom olyannal, aki nem tudott a témáról leakadni, nem jutottunk tovább pár beszélgetésnél.
2015. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen, tapasztalataim alapján azoknak a legnagyobb a szája aki tapasztalatlan és/vagy egyéb problémája van az ágyban (gyorsan elsül, picinek érzi magát odalent, satöbbi). Szóval ez nem lepne meg. Valahogy mindig kompenzálnak, a szóban legmacsóbbak általában a legtutyimutyibb emberkék, akikkel valaha találkoztam.


Ha már az ágyig eljutunk, akkor azért ott már több van részemről, mint kósza kalandvágy (nem szoktam sokáig várni vele, de attól még szimpátia, közös értékrendek, vonzalom, az már van addigra, és ez nekem elég alapot ad a további próbálkozáshoz), és persze, ha nagyon nem stimmelünk semmiben, akkor elválnak útjaink, de nem azonnal. Megvárnék a szakítással pár hetet-hónapot, hogy hátha javul időközben, mert sosem árt összeszokni, gyakorolni. A tapasztalat hiánya engem nem zavar, a kis pénisszel meg lehet jól bánni, de igen, ahhoz meg tapasztalat, gyakorlat kell, szóval én türelmes lennék. Az kicsit zavarna, hogy ennyire túljátssza magát, de megérteném a félelmeit utólag. Bár lehet, hogy ezzel a produkcióval ellehetetlenítené a tényleges találkozás/akciózás lehetőségét, mert nem túl szimpatikus dolog nekem, ha valaki nagy drámázva előadja, milyen jó dolgokat csinálna velem az ágyban, mennyire szexelne velem, naponta 5x is megdugna, satöbbi, holott jobb esetben előtte látott egyszer, de még annyiszor sem. Egy ilyen ismerkedést rövid úton befejeznék, és nem a kis pénisz meg a tapasztalatlanság miatt.

2015. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#4:

Elég sokan szerencsére ;-)

2015. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mikor laza, főleg szexorientált kapcsolatot kerestem, belefutottam pár ilyenbe.

Elárulok valamit: a tapasztalatukat a redtube-on szerzik.

Egy-Két ilyen alkalom, és már üzenetből kiszűrtem az ilyen mesemondókat.

2015. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!