Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki ha feltesz face-ra egy profilképet jön 200 lájk, abból 10-20 lány beszívezi a képet, instán majdnem kétezren követik?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény lenne, 24 éves, sportos, magas, bgf-es diploma, kb. nettó 500 fizu, saját lakás, saját kocsi.

Vagy mindig félnétek, hogy egy ilyen népszerű fiú otthagy titeket egy jobbért?



2019. ápr. 9. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Bgf-es friss diplomával tényleg lehet 500at keresni?
2019. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hol olvastad, hogy friss diplomás? lassan 5 éve dolgozna, meg ez hogy jön a kérdéshez?
2019. ápr. 9. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

500-at simán meg lehet keresni 2-3 év után seniorként pesten. Meg aztán bgf-en van turizmus meg infó is, ki tudja mit végzett

A kérdés meg hülyeség, ilyenre vágynak igazán, még a megcsalás veszélye ellenére is. Vele lehet igazán felvágni a barátnők előtt.

2019. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Aki ennyire népszerű és "tökéletes" azzal 100%, hogy olyan szinten eltér az érdeklődési körünk (lehet, az értékrendünk is), hogy nincs értelme megpróbálni.

2019. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10bol 9 lány járna vele. Az elobb leírták hogy miert. En csak azt tudom mondani hogy en nem vagyok ilyen jó, ezért nem éreznem 100%ig jól magamat mellette. A többi lány nen erdekelne:)
2019. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

hagyjuk már ezt a troll faszkérdést.. 5 éve dolgozik de diplomás és közben 24 éves. 19 évesen diplomázott? az szép... szánalom ez már komolyan :D most tényleg azt várod hogy megbombáznak a csajok privikkel mert te ekkora egy főnyeremény vagy?

"casanova" "macsó" nevetséges vagy :D

2019. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

frusztrált hülyegyerek vagy, aki már egy kérdésre is irigykedik

E/1 személyben írtam ki a kérdést?

egyébként bgf-en rengeteg szak távoktatásban van, és dolgoznak mellette

2019. ápr. 9. 22:57
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem érdekelt ki mit ír vagy nyom a párom képe alá. Szerintem gyerekes ezen pattogni. Az már más kérdés hogy aki ilyen aktív a közösségi oldalakon az máshogy él mint én. Nekem idegesítő ha valaki folyton posztol. Ez sokkal jobban zavarna mint az x száz követő meg lájk meg egyéb.

Szerintem aki meg akar csalni megteszi aki nem akar annak meg pucéran ugrálhat az ágyán egy pompon lány csapat akkor se tesz semmit (sarkitott példa).

2019. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Arccal vállald a kérdést te hős:D
2019. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Baratsag extrakkal jellegu kapcsolatra tartanam.

N/36

2019. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!