Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sosem járt bulizni, kamaszkora óta nincs társasága és barátai, a netes ismerkedést komolytalannak tartja, utcán leszólítani nem szokták, az hol ismerkedjen? 23/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, de jelenleg nem férek be a fullos csaj kategóriába, ezért nem írogatnak, mostanában nem kezdeményeznek. Szerintem túl nagyok a pasik elvárásai, ezért nem szeretem, amikor siránkoznak, hogy nagyok a nők elvárásai, mert náluk is ugyanez a szitu. Még sose volt senkim, csók és szex sem volt soha. Egy párszor volt régebben, hogy kezdeményeztek, de azok meg csak "bántalmazni" akartak. Játszották a keményt meg a bad boyt, de én nem engedtem, hogy bántsanak. Néha kezdem feladni a reményt, hogy számomra szimpatikus és vonzó társat találjak, nekem nem csak egy hülye kell, aki csak elveszi. Érzelmi alapon működöm. Már az is rettentően bánt, hogy pár ismerősöm megtudta és mindig osztogatják a tanácsot, hogy discoban dugassam meg magam ittasan, de ők ezt nem érezhetik át...

2020. aug. 27. 23:00
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nem merek már barátság szintjén sem kezdeményezni, mert mindig elutasították a közös időtöltést, így olyan mintha bezárult volna a kör
2020. aug. 27. 23:03
 2/32 A kérdező kommentje:
Munkahely volt az utolsó szalmaszál, de ott meg megtetszett egy olyan pasi, akinek én nem, igazi kínzás volt...
2020. aug. 27. 23:04
 3/32 MiszterKrissz ***** válasza:
100%
Szia. Az első kérdésem az lenne, hogy nagyjából milyennek írnád le magad? Személyiség, gondolkodás mód ás társai. A második pedig, hogy mit várnál el egy férfitől? Így talán könnyebben a mélyére tudunk ásni a problémának.
2020. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jársz sehova, barátaid sincsenek, a netes ismerkedést kizárod, akkor bezárult a kör. Valamelyik irányba nyitni kellene.
2020. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nagyon érzékeny típus vagyok, de imádok új embereket megismerni, és akarnék barátokat is, de nem jön össze, túl mélyen gondolkodom mindenről. De azt mondják, hogy jó a szovegem és a humorom.🙂

Sajnos nem volt meg az apa kép a gyerekkoromban, így a határozott domináns férfiakat kedvelem, úgy gondolom ez nem negatív dolog(mostanság mindenki arról beszél, hogy ez nem oké, mert a pasik javarésze szerény). De fontos, hogy ne legyen bántalmazó típus.

2020. aug. 27. 23:24
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha dolgozol akkor gondolom nem jársz egyetemre, pedig ott jól lehet.
2020. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én nyitott vagyok a baratsagokra, de úgy erzem, hogy zarkozottak az emberek, így ezáltal én is az lettem. Ha ők lennének akkor járnak bulizni pl. A netes ismerkedéssel az a bajom, hogy tök mindegy, hogy szép vagy átlagos képekkel vagyok fenn, egy nap írnak kb. 1000-en. De így hogy válasszam ki, hogy kinek írjak vissza? Engem nem a külső érdekel. Ez max. azoknak a nőknek jó, akik gazdagot keresnek, mert ki vannak pakolva az autóik, így megspórolhatóak a kellemetlen körök, amik lecsekkoljak, hogy mennyi pénze van. Sokan csak úgy mindenkinek írnak, "összejön vagy nem jön össze" alapon. Rengetegen mindenkit besziveznek, csak hogy gyűljenek a kapcsolatok és igen a pasik javarésze sem ír vissza.
2020. aug. 27. 23:32
 8/32 A kérdező kommentje:
Hát egyetemre már nem hiszem, hogy járni fogok.
2020. aug. 27. 23:34
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha van 1000 üzenet, válaszd a legkellemesebbet, ha annyira nincs pasid, olvasd el mindet. Elég 100 at is akár.
2020. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként kérdező, mi a végzettséged? mert ha egyetemre mennél, akkor az nem csak a pasizás miatt jó, viszont ott jókat lehet. Én férfi vagyok, én a csajozási oldalról mondom, viszont nőknek ugyanez igaz, csak pasiban.
2020. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!