Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki már az ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már az ismerkedés alatt pár hét után azt mondja, hogy fontos vagy neki, odáig van érted az az esetek többségében komolytalan?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem, pár hét után ez már teljesen normális. Az lenne a gáz, ha nem lenne oda érted, vagy szerinted egy kapcsolatnak az a lényege, hogy ne legyetek szerelmesek egymásba?
2019. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, ha netes chatelgetős - max egyszer találkozós ismerkedés után mondja ezt, akkor az felejtős számomra.


Akivel viszont pár naponta személyesen találkozok és tudunk megfelelően közeledni egymáshoz, ott simán benne van.

2019. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti, hogy jó lenne, ha már dugnátok is. Ettől kéne letolni a bugyit. Közhelyes.
2019. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de sajnos ezt inkább csak netes ismerkedésnél tapasztaltam, ez esetben fennállhat, hogy komolytalan. Neten ismerkedve könnyű bemesélni ezt valakiről, hogy odáig vagy érte, miközben valami álomképet vetítesz ki rá a monitor mögül.


"az az esetek többségében"


Ha ez olyan jelenség is, amit sokszor tapasztalsz, akkor az tényleg azt a benyomást keltheti, hogy komolytalan.


Viszont ezenkívül függhet sok mindentől. Pl. tettekben hogyan mutatja ki, hogy fontos vagy, hogy viselkedik veled, milyen gyakran beszéltek, mennyire intenzíven érdeklődik felőled. Tehát pusztán ennyi infó alapján nem lehet mondani semmit, már boccs.........

2019. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha volt hosszabb előzmény, akkor előfordulhat. Egyébként meg szerintem mindenkinél más. Vannak olyanok, akik rögtön az első talin egymásnak esnek és végigkefélik az éjszakát, míg mások hosszabb, több hétig/hónapig tartó ismerkedős fázis után sem kattannak egymásra. Szerintem ez az első pillanatban eldől. Akkor van szívás, ha nem kölcsönös.
2019. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen normális. De te akkor se hinnéd el neki, ha térden állva rózsacsokorral a kezében mondaná ezt neked.
2019. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, kinek a szájából hangzik el, és mióta ismeritek egymást. Egyszer volt nagyon negatív élményem ezzel kapcsolatban. Szóval azért légy óvatos!
2019. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak fellángolt érted, ami jó és normális dolig, hiszen ebből mélyülhetnek el az érzelmei valódi szerelemmé. Ösztönös dolog. Ilyenkor rózsaszín ködben élnek az emberek. Nem látnak tisztán semmit. Csak azt, hogy akarja azt az embert, aki iránt fellángolt.
2019. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hívom az 1 hónapos szerelemnek , utána meg még rád se néz. Szerintem nagyon nem jó.
2019. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!