Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol érdemes ismerkedni, ami nem szórakozóhely?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot keresek, tudom, hogy sokat kell próbálkozni, meg mindenhol potenciális lehet. De azért csak vannak olyan helyek, ahol az értelmesebb, rendesebb lányok sűrűbben megfordulnak.

Nagyerdő, Egyetem környéke jó hely lehet?

Ha egy parkban egy padon egyedül ül egy lány, zaklatásnak veszi, ha odamegyek hozzá ismerkedési szándékkal?

Most kerültem bele az ismerkedés világába, azért szeretnék valami használható tanácsot. Ezelőtt suli, szórakozóhely, internet volt az ismerkedési hely, de úgy érzem most csak úgy random helyeken is megpróbálnám.


27/F


2020. aug. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Normális embernek bárhol. De egy normális ember ezt magától is tudja.
2020. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi 😆
2020. aug. 28. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Munkahelyen köszöntem most munka végén az érkező műszakos kolléganőknek.

"Heló!"

erre az egyik

helo.... helo....


Ez csak egy ízelítő, hogy nem csak hihi-haha lehet egy spontán ismerkedés végkifejlete. Kifoghatsz egy flegma, analfabéta nőt is, akire első ránézésre nem mondanád, hogy az.


Tehát! Célorientáltan kell ismerkedni olyan emberekkel, akik szintén célorientáltan akarnak ismerkedni emberekkel. Ez a spontán dolog, nem célravezető szerintem.

Társkeresőz, vagy semmi.

2020. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!