Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Debrecenben hol ismerkednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol ismerkednek leszbikus/ biszex lányok? Esetleg van valahol valami szórakozóhely ahova járnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Interneten lesz leginkább sikered, hacsak nincs olyan baráti köröd ahol sok az LMBTQ ember és emellé mázild van, hogy mindketten bejöttök egymásnak.


Persze vannak melegbarát helyek, rendezvények, de ezek inkább esetlegesek, kinek személyesen mi a preferenciája.

2020. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Interneten milyen oldalon, tudnál mondani párat? tinder-el és a badoo-val már próbálkoztam
2020. aug. 4. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tinder és a badoo tökéletes - minél többen vannak egy oldalon annál nagyobb az esély, márpedig ezek a legnagyobbak. Kimondott leszbikus társkereső nincs. Ha lenne is, akkor is tele lenne kamus pasikkal és 3.-nak lányt kereső párokkal.

Debrecenben nem tudok kimondott "toleráns" bárt, gyere fel Bp-re Ösztrosokk! partyra (bár a járvány miatt nem lesz egy darabig), vagy az Alteregóba, vagy ha csak szex akkor meg swingerbe (vannak akik Debrecenből járnak).

2020. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3.:

Az Alteregó nem inkább meleg férfiak "helye"?

2020. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a HER az kifejezetten leszbikusoknak szóló társkereső.
2020. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
alterba eleg sok csaj jar pl exem is :D ha pesti leszek en is elnezek majd oda parszor amugy :D sokan jarnak...
2020. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Szabolcs megyei vagyok🥺🥺🙋‍♀️

Ha gondolod írj

2020. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cafe Conca Doro, aka. Club Zeus... voltam már, csodát ne várj.
2020. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát Debrecenben szinte semmi nincs én is tervezek egyszer felmenni Budapestre egy jót bulizni.
2020. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!