Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan várhatja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan várhatja el a párom, akinek már van egy gyereke, hogy ugyanúgy szeressem azt a gyereket, mint majd egyszer a sajátomat, ha lesz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy család lesztek, akkor te leszel a pótszülője. Ha nem szereted, akkor az elég nagy baj.
2018. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor hagyjad békén a gyerekes párodat, mert ez így csak konfliktusokat fog szülni a későbbiekben. 30+
2018. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Nyugodj meg, kérdező, ez nem csak abszolút nem jogos, de teljesen irreális elvárás is. Ettől függetlenül mindkettőtöknek jobb lenne, ha külön utakon folytatnátok az életeteket.
2018. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Tulajdonképpen igaza van, ha nem tudod elfogadni és szeretni az ő gyerekét, amennyire a sajátod szeretnéd, akkor nincs keresnivalótok egymás mellett. Az lehet, hogy nem pótszülőt keres kifejezetten a gyerek mellé, hanem társat magának, ennek ellenére ha komolyan gondoljátok, akkor igenis szülői szerepbe lépsz elő a gyerek életében, és minden felelős szülő igyekszik elkerülni, hogy a gyereke Disney-hercegnőként végezze, amikor a mostohája okoz neki tartós lelki sérüléseket.
2018. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ülj le egyes...
2018. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, ha anyuka keres tarsat, akkor sorba jon, hogy ki a fene akarja mas kolyket nevelni, nem hogy annyira szeretni, mint a sajatot.
2018. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Anya vagyok, van egy gyerekem, és így találtam párt. Sosem vártam el,hogy a párom saját gyerekeként szeresse a "hirtelen felbukkant" 13 éves fiamat, mert ez lehetetlen elvárás. Nagyon jó közöttük a kapcsolat. Természetesen nem szólítja apának mert nem az apja,de nem is a barátja. Benne van a párom a döntéseinkben, biztatja, visszatartja, őszinte Vele, de nem neveli, csupán elmondja a véleményét bizonyos helyzetekről.

Mi ugyan nem élünk együtt, de hosszú évek óta benne van az életünkben napi szinten, és nagyon jól működünk így hármasban.

2018. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Egy érzelmet nem lehet elvárni.

Azt lehet elvárni, hogyha egy család lesztek két gyerekkel, akkor ne legyen elsőrangú és másodrangú gyerek.

2018. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eleve baromság, mert, kedves Kérdező, azt sem tudhatod még, hogy a sajátodat hogyan fogod majd szeretni. Tehát még az érzést nem ismered, a párod pedig elvár Tőled egy érzést, amit még nem is ismersz?

Amúgy a szeretetet nem lehet "elvárni". El kellene tudni fogadni a gyereket, hogy az életed része, mert akaratlanul is beválasztottad az életedbe azzal, hogy az apja a párod lett (gondolom, te vagy a nő). Szeretni egyáltalán nem kötelező.

2018. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem így értette.

Nem azt írta, hogy egyáltalán nem szereti a párja gyerekét, hanem azt, hogy nem úgy szereti, ahogy a sajátját fogja.

Ez pedig teljesen természetes. Senki gyerekét nem tudnám én sem úgy szeretni mint másét, még a páromét sem.


Azt meg ismét nem tudom felfogni, miért kell rögtön a szakítást tanácsolni. Gratulálok.

2018. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!