Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azt kell mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azt kell mondani amit hallanj akarnam (hitelmentes 50 millios lakas, 8-10 millios auto, vezeto informatikus vagy), h megkapd oket egy estere, akkor is ha kozelèben sem vagy ezeknek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 15:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

🤣🤣🤣 Ekkora marha répát XD elalrulom tesó, csak ne mond el senkinek, mert ez titok. Felkészültek?

Őszintének kell lenni 😀

2020. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Elég buta az a nő, aki elhiszi, mit kamuzol és első este lefekszik veled.
2020. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem elso este, pl 3. On
2020. aug. 28. 15:24
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Megint egy elnyomott lúzer pasi.

Ha jól nézel ki, akkor nem kell semmit se mondani, sőt gazdagnak se kell lenni, a 20nm-es albiba is felmennek hozzád.

Ha nem nézel jól ki, akkor kell a pénz, de akkor nagyon le kell nyűgözd és ha nem vagy gazdag akkor nem lesz könnyű...

2020. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondani amit hallani akarnak, csak ha azt mondod és nincs semmi mögötte, akkor van gáz.
2020. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

A barátommal az első szex egy csillagles után volt a szabadban a puszta mezőn.

Már nem emlékszem mi volt az utolsó dolog, amit mondott, de biztosan nem a fentiek. Hülyén is hangoztak volna egy húsz éves egyetemista srác szájából.

22/L

2020. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Ez mekkora baromság. Én szoptam már le csóró cigány pasit is csak úgy random egyik éjszaka buli után.
2020. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 7-es

Részvétem...

Nem elég, hogy csóró de még cigány is volt...

2020. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted egy olyan nő, akinek a pénz számít, nem vágja le 3 randi alatt, hogy kamuzol? Hová viszed randin, mit fizetsz? Milyen órád, cipőd van? Elviszed kocsikázni a 8-10 milliós autódban? Nem? Akkor hiába kamuzol. Aki ennek ellenére lefekszik veled, azt ne csak egy éjszakára akard, mert annak bejössz, inkább tartsd meg ,mert nem lesz könnyen nőd ilyen gáz felfogással.
2020. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem, hogy ha nem vagy közelébe se akkor honnan lesz 8-10 millás kocsid, amivel megjelensz a randin?
2020. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!