Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a mérnök és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a mérnök és az informatikus az a két szakma amivel ki lehet kergetni a világból a nőket, és sohasem járnának mérnökkel vagy informatikussal?

Figyelt kérdés
Pedig ezekkel a szakmákkal általában elég sok pénzt lehet keresni. Itt dőlt meg azaz elmélet is, hogy a nőknek a pénz számít. Egy ország szinten elismert PUA oktató kitálalt az egyik oktatóanyagában erről, hogy a magántanítványainak a 70-80%-a mérnök vagy informatikus, és azoknak megy a legnehezebben a csajozás, és sok nőt is meginterjúvolt már ezzel a témával kapcsolatban, és ott is az jött ki, hogy ezek a szakmák nem tetszetősek egy nő számára.
2018. aug. 31. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A férjem programozó, és az összes kollégájának van barátnője vagy felesége. Az öcsém is programozó, és mindig is volt barátnője. A mérnök ismerőseimnek is. Igaz, ezek a férfiak nem igen állnak szóba a lehúzós plázapics...kkal, más kategóriában keresgélnek.
2018. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is tanultam volna , de rá jöttem kevés hozzá az eszem. Tudom van akinek zsigerből jön a matek.
2018. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Iiigen... minden IT-s, és mérnök egy megkeseredett, idióta, hájas kocka, akinek a pc-n kívül semmi élete.


Ja, nem :D A párom IT-s, pengeeszű, bármikor rábízom magam, mert azonnal talál megoldást.

Emellett troll, csomót nevetünk, imádunk enni, túrázni, más országokat felfedezni...

Szuper férfi :)

2018. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Mivel jól keresnek,biztos hogy nem. A pénz vonza a nőket.
2018. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem mert gépészmérnöki diplomával programozok.
2018. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Jelenleg ők keresnek a legjobban Magyarországon úgy, hogy becsületes munkát is végeznek (azaz a politikusokat ne keverjük ide), kötve hiszem, hogy ez nem imponálna a nőknek. Pláne, hogy a nagy részüket csak pénzzel lehet megfogni.


Az meg egy ostoba sztereotípia, hogy a programozók hájas, pattanásos kockák, vagy egyszálbél karcsiszemüveges fogszabályzós kis nyikhajok. Akkor a katonák nyilván kigyúrt gyilkológépek, egyik kezükben raksivető, a másikban chaingun, és amerre járnak, mindent rommá lőnek, miközben teli torokból üvöltenek. Ja, és automatische gyógyulnak, ha rálépnek elsősegély-csomagokra :DDDDDDDDDDDDDD

2018. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Ezek csak szakmák, amiknek a művelőit nem lehet ennyire beskatulyázni. Az extrém jó pasitól az extrém lúzerig elég széles a paletta.
2018. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak nekik van pénzük ilyen fa.szságra, mint a PUA oktatás :D
2018. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Baromság. Először is vannak női informatikusok és mérnökök is, pl. én is.

Másodszor az összes mérnök és informatikus kollégámnak, rokonomnak, ismerősömnek van párja, felesége.

2018. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverfejlesztő vagyok, távmunkában. Utazgatok a világban, rengeteg dolog érdekel, adok a megjelenésemre, valamint mindig törekszem a legjobbra. Úgy vettem észre, hogy az értelmes nőknek mindez igen vonzó. A többiek meg nem igazán érdekelnek
2018. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!