Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azt kell mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azt kell mondani amit hallanj akarnam (hitelmentes 50 millios lakas, 8-10 millios auto, vezeto informatikus vagy), h megkapd oket egy estere, akkor is ha kozelèben sem vagy ezeknek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 15:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Aztán biztos elhiszi ezeket.
2020. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Még azzóta se sikerült megértenem, hogy ez miért jó vagy miért érné meg egyáltalán...

Valaki magyarázza már el...

Aki nem tehetős nem tud több 100e ft kauciót letenni, valamint nem fog szintén százezreket kocsibérlésre, hotelszobára és egyéb dolgokra költeni.

Akinek meg lenne rá pénze, az valószínűleg nem hülye és nem szórja el hülyeségre, még akkor se ha nagyon csajozni és dugni van kedve.

Akkor inkább néz valami luxus prostit és elmegy hozzá.

De lehet én látom rosszul a dolgokat

2020. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Miert. Ha atutazoban vagy azt kamuzod? Pl Debrecenben elsz, ott van lakasod, de most melod van Pesten. Az csak hotelban száll meg nem?
2020. aug. 28. 16:34
 24/37 anonim ***** válasza:

És ezért bérelsz külön egy kocsit és egy hotelszobát. Eddig oké, hülye vagy és elszórsz több 100e ft-ot erre, oké...

De hol szeded fel a golddigger csajt?

2020. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem jöttem rá, hogy miért nem jobb elmenni egy prostihoz, akár átutazóba akár nem...?
2020. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
13%
Mérnökinfósként végeztem. Vezető informatikus vagyok. A nők kiszagolják a pénzemet és amint megtudják, cuppannak. A kérdezőnek igaza van, bejön nekik, hiába tagadják. :D
2020. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ha a 3. randiig bebizonyítod mindezt Neki még esélyed is van. Ha a pénzre hajt ugyanis már azonnal teljesítened kell!
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Mit? Elviszem haromszor puccos etterembe, jo draga pezsgo es mehet is
2020. aug. 28. 16:48
 29/37 anonim ***** válasza:

Ez működik meg minden, de hol találod meg ezeket?

Valamit miért költesz több száz ezer forintot nőkre akit 1x tudsz megdugni?

Erre válaszolj már kérlek

2020. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Mert egy orok emlek lenne.
2020. aug. 28. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!