Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sd kérdése:

Gamer csaj az jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Megismertem 1 gamer csajt és elmondtam néhány embernek azt-azt mondják, hogy azok nem jók, piások, cigisek, nem alszanak, stb... Tudom, hogy ezek egyén függőek. Ezek Így mennyire igazok?

2020. aug. 28. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Jók
Nem jók
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Igaz, ok?
2020. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy a filmek hatására sokan így képzelik el őket:


[link]


Holott azért ez nem egészen így van.

2020. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy függőség. Ugyanúgy káros, mint minden egyéb függőség.

Valószínűleg nincs közösségi élete, nehéz lesz vele kimozdulni, nem lesz értelmes témája és elmarad az életben.

2020. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Mostanában inkább így képzelik őket: [link]
2020. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha neked nem kell nyugodtan lepasszolhatod nekem.
2020. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Te ismered, mik a szokásai. Nem mindegy, hogy játszik 1-2 órát, vagy egész nap a gép előtt poshad.
2020. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

A gamer jelző nem függőség, annyit jelent hogy szeret videojátékokat vagy szerepjátékokat játszani. Függőség akkor lesz, ha nem megfelelő mértékben teszi, nem találja meg az egyensúlyt az életében.


Önmagában ebből a jelzőből sokat nem fogsz tudni levonni. Arra lehet egyedül felkészülni, hogy általában sok nyáladzó srác haverjuk van, akik ugyanúgy ahogy te, mozdulni akarnak rá és tolják akár pofátlanul, hogy így vagy úgy megraknák őket.

2020. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Beleírhattad volna, hogy napi hány órát játszik, mert így nem tudunk értelmes választ adni.

De ha napi 1-2 órát játszik 8 óra munka mellett akkor nem gáz, más sorozatot néz ennyi ideig, viszont ha 3-4-5 akkor az gáz. Csak online élete van.

2020. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Volt ilyen ismerősöm aki szerette a Call of Duty-t, de volt rendes irodai munkája, csinosan öltözött stb
2020. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Mondhatni én is gamer vagyok, egyetemre járok, dolgozom. Nem dohányzom, kiegyensúlyozott életet élek. A bulikat kifejezetten gyűlölöm. Alvással sincsen problémám. Nem szeretem ezeket az általánosításokat, gyakran bele lehet futni ezekbe....

21/L

2020. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!