Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok titeket nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok titeket nagyon zavar, ha egy 29 éves pasi számítógépen játszik?

Figyelt kérdés

Sokak szerint ezért nem volt soha nőm és ezért vagyok szűz. Ez ennyire ciki? Nem jön be nektek a GTA V, Need for Speed, Witcher 3, Mass Effect meg ilyenek??


Egyszerűen szerintetek is egy kisgyerek vagyok akivel nem érdemes foglalkozni ez miatt? 😢


Nem iszok, nem cigizek de az jobb ha egy pasi egész nap haverokkal kocsmázik?



2020. jún. 19. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Hál' istennek nem csak a kocsmázós alkeszek és a napi 16 órát gépen játszó mamakisfiai léteznek.

Ha hobbiként csinálja és nem megy a munkája, családja, kötelességei, emberi kapcsolatai rovására a dolog, akkor gépezzen nyugodtan, engem nem zavar.

Ha semmi másról nem szól az élete, csak a gépezésből, sz#rik rám és mindenkire, esetleg nem dolgozik, nem tanul, nem takarít, nem jár el sehová, nem fürdik és állat módon őrjöng, ha veszít a játékban, akkor inkább maradjon anyunál.

2020. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

A párom is szokott játszani, én is, általában együtt játszunk. Mostanában főleg Borderlandset.

Tudod a lényeg a mértékletesség, ha emellett semmilyen teendődet nem hanyagolod el, más dolgok is érdekelnek stb, akkor nem lehet gond. De ha tényleg 0-24 tolod és konkrétan semmi mást se kezdesz az életeddel, hát az tényleg elég gáz.

2020. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit játszol. Ha egész nap, és más tevékenység rovására megy akkor gáz. Mint minden függőség. Egyébként nem.
2020. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ugyanolyan elfoglaltság, mint egy izgalmas könyv olvasása. Most ha könyvvel zárkózik be a szobába vagy géppel játszik ugyanott, kb. ugyanolyan.

Az én párom szokott játszani, én meg elszoktam volnulni rajzolni vagy olvasni. Így megmaradt az egymás szabadságunk, hogy azt csináljuk amit szeretünk, de egyben egymás jelenléte is itt van, ami kellemes. Attól még szoktunk együtt menni ode-oda, együtt ölteni az időt.

Szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy 0-24ben egymás nanyakán kell lenni, hanem a másik szórakozását támogatni. Ha nincs is, hogy: akkor megadni neki az időt, hogy addig nem zavarom, mert tudom hogy élvezi. :) Ez is a másik szeretet része. Szerintem.

2020. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit és hogy ezen kívül még milyen dolgokat csinál szívesen.
2020. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
29 évesen már illene egy vállalkozást vinni, és az kb reggel 7 től este 7 ig megy. Szóval fura lenne, ha gépezne enyni évesen az adott pasi. Nem ehez vagyok megszokva.
2020. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

30f vagyok és én is szoktam játszani. Munka után szépen hazavonulok aztán indítom a Dota 2-őt. A mostani generáció már más mint a többi.


Jelenleg szingli vagyok de amikor volt párom akkor ő volt az első. Egyszerűen én így kapcsolódok ki. Közbe meg van hogy beszélgetek másokkal online dota 2 közben. Akivel a legtöbbet beszélgetek az is túl van már a 40-en...


A kocsma meg az alkol meg nem vonz.

2020. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Párom is játszik 30 évesen és kapaszkodj meg, én is tolon 26 évesen a minecraftot, overwatchot, witchert, masseffectet, tomb raidert, unchartedet, diablot... :D


Ez is ugyanolyan szabadidős tevékenység, mint a többi. Szerintem azokat jobban zavarja, akik hülyék hozzá és sosem nyúltak ilyesmihez. Azok tiltják általában a gyereknek is.


Nyilván fontos az egyensúly is, ha valaki erre teszi fel az összes szabadidejét, az lehet zavaró. De egy-egy nap gamingmaraton mindenképpen belefér. Volt hétvége, mikor hajnalig játszottunk. Nem rendszeres, de még ez is oké nekem. Az sem volt jobb, mikor egyetemista koromban hajnalig tanultam.

2020. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
50 vagyok. Játszok. Most mi lesz?
2020. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Semmi köze ahhoz, hogy ezért nem volt még nőd és szűz vagy. Már persze, ha a játék mellett ki is lépsz néha a házból, eljárkálsz társaságba, és úgy egyébként nem emészti fel az egész napod. Sokan játszanak, sokaknak van családja is mellette, a kettő nem zárja ki egymást. Szóval nem, ez önmagában még szerintem elég sokaknál nem kizáró ok.
2020. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!