Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal 17-20 éves lányok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 17-20 éves lányok mit gondoltok egy 33 éves férfiról?

Figyelt kérdés
Hmm ?
2020. aug. 28. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Aki szerint 30 évesen majd rájön az ember, hogy nem számít: de, kurvára számít, ha nem beteg az agyad.
2020. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Normális válasz miért nincs?
2020. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Szóval a 2 választási lehetőség az, hogy a tini kölyök vagy finnyás, és a puszta flegma lenézésből nem jön össze a harmincas pasival (ami amúgy jogos és normális) vagy pedig gold digger.


Mit ne mondjak, nők millióit aggaszt a tudat, hogy köztünk mászkálsz.

2020. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük már előről a kérdést. A 17-18 éves kislányokat miért foglalkozzanak 30 éves férfiakkal? Meg mi az a pofátlan nagyképűség, hogy csak a 18-20 éves fiatalok az igazán kívánatos és szép emberek? Innentől kezdve csak egy buta tini kérdése az egész, kb. a kérdés is tükrözi a szellemi érettségét.


5-6 éves gyerekek! Mit gondoltok egy 18 éves fiúról? Kb. ez a szint!


30 felett már sz*rul néz ki egy férfi? Normális vagy??? A farka nem kemény egy 30-as pasinak? Na, figyelj már ide... amíg te jössz a kis pattanásos képeddel, meg a napi 15 recskáddal, én addig még 40 felett is válogatni tudnék a nők között. Veled ellentétben már családom van, egy nagyon csinos, vékony, sportos feleségem, egy gyönyörű lányom, kiegyensúlyozott szexuális életem, szilárd egszisztenciám, a külsőmre sem panaszkodhatom. Amíg a 18 évesre azt mondják hogy kölyök, rám azt hogy férfi...


Abban igazat adok, hogy minden generáció maradjon meg a sajátjánál, bár akinek bejön a fiatalabb/öregebb, az nyugodtan csinálja velük.


A kérdés meg csak egy provokáció volt, magát a kérdezőt minősíti.

2020. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14: Nem én írtam, de azért válaszolok: Nagyon lerí a keserédes elmélkedés és a hurráoptimizmus az írásodból. A nagyon csinos, vékony, sportos feleséged, gyönyörű lányod, szilárd egszisztenciád sok fiatal lánynak jelenthet kihívást, így abban a privilegizált helyzetben vagy, hogy Átlag Józsihoz képest (nem külsőre értem és ismét felhívnám az "átlag" szóra a figyelmet, tehát nem Torrentére kell gondolni, mint itt a gyakorin szoktak az átlag szó hallatán), hogy nem csak akkor van esélyed fiatal lányokhoz, ha kifizeted a tarifájukat.


Ráadásul mivel lányod is van, duplán szerencsés helyzetben vagy, mert általa (iskola, edzés, tanárnénik, csajbarátnők) a fiatal közegből ki tudod szűrni az apakomplexusos lányokat és mivel természetes módon mozogsz ilyen közegben a lányod kapcsán, nem creepy pedofilként ólálkodsz a suli vagy jógastúdió előtt, így ha nem vagy nagyon introvertált, akkor hosszabb távon lehet esélyed a hódításra.


De ha nem egy tanyán nőttél fel, akkor hasonlítsd ezt most össze fiatal éveiddel, mert ha most jól nézel ki 40 felett, akkor akkor pláne jól néztél ki, így fürtökben lógtak rajtad a csajok és összevesztek rajtad.


Sok férfi ott követi el a baklövést, hogy abból indul ki, hogy


1. Fiatalon csóró volt, nem is nagyon volt ideje, energiája a csajozáshoz, majd brutál önfejlesztés által 30 fölött belekerült legalább az ország felső 10%-ába minden téren (egzisztencia, külső, stb.) és még csajozni is megtanult, ráadásul van pénze, hogy "bevásárolja" magát olyan közegekbe, ahol sok a potenciális jelölt. Mert lehet szórakozóhelyekre járni magányos farkasként is, ha te vagy Hugh Jackman, de társaságban - főleg vegyes társaságban - nagyságrendekkel nagyobb esélye van az ismerkedésnek.


2. Fiatalon hamar elköteleződött, hosszú, átlag kapcsolatai voltak, majd később a kapuzárási pánik miatt kényszeresen kezdett csajozni, a full introvertált tinisráchoz képest persze, hogy több lesz a sikere. Csak azt nem méri, hogy 10x többet tesz bele és 3x több jön vissza, nem túl jó arány.


3. Idősebb korára sem nőtte ki gyermeki naivitását és mivel az egója csak nőtt az egzisztenciája emelkedése miatt, azt hiszi, mit hiszi? egyenesen bebeszéli magának -, hogy az ő isteni apukateste miatt vonzódnak hozzá a nők, meg mellette csodálatos személyisége van és persze ez még véletlenül sem a pénz vagy az egzisztencia miatt van, á, dehogy. Hiszen ő nem azért csinálja és a csaj sose kér tőle pénzt, beéri meghívásokkal, de hát ez az ő színvonalán egyébként is alap. Ráadásul azt se veszi figyelembe, hogy a csaj így évek során szép kis önmarketinget hajt végre, mert tele lesz az instája fotókkal egy wellness itt, egy vacsi ott, egy tengerparti szelfi amott és így halad a high-class pitsa státusz felé függetlenül a kapcsolat végkimenetelétől.


Ahol őszintének tűnő szerelem van, mert két sérült ember megtalálja egymást (Faludy Gyuri bácsi és Fanni) is kérdéses, hogy mekkora szerepet játszott a vagyon, de ez ritka eset.

2020. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13-15 év még simán az áthidalható kategória. Én is 20 évesen ismertem meg a 11 évvel idősebb páromat (nem volt gazdag), közöttünk 10 éve tökéletesen működik. Két felnőtt, dolgozó ember között ennyi korkülönbség semmi. Nem más életszakasz. Nyilván nem mindenki dolgozik tanulás mellett 18-20 évesen de ha igen akkor inkább választ idősebbet.
2020. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Már fél lábbal a sírban van , pocakos meg kopaszodik"


nem tudom, én 30 vagyok és sűrű hajam van, nem vagyok pocakos és még bottal sem járok.


De mi a fenét csináljak egy 18 évessel? Értelmes témánk sincs, max a tik-tok.

2020. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös. Ji mondta hogy vágyat érzek a 18 éves lányokhoz? Hagyjad már ezt a pedofilozást, velem nincs baj, én mindig jól éreztem magam a saját korosztályomban. Nem, más nőkre sem áhítozom, nincsenek kényszer képzeteim sem. Nem vágyom vissza a fiatal korszakomba sem. Nem vásároltam be maga sehova, az emberi kapcsolataim egészségesek. Fiatalon sem voltam sikertelen a lányoknál, jelen helyzetemben sincs kapuzárási pánikom.


Suóval fuss neki mégegyszer, olvasd el a kérdést, és a hozzá tartozó lehetséges válaszokat is. Beteg kérdés, beteg kérdező, beteg választható kérdések.


Ez milyen kérdés? "Fiatal 17-20 éves lányok mit gondoltok egy 33 éves férfiról?" "Hmmm?" Mármint milyen téren? Ki egyáltalán az a 33 éves férfi? Egy zaklató? A tanára? A szomszédja? Egy zenész? Sportoló? Egy alkoholista? Mégis ki? Vagy hogy magának a kérdezőnek tetszik egy 33 éves pasi? Milyen kontextusban mi a vélemény? Mint barát? Szerető? Társ? Rokon?



Annyira nyomi a kérdés, hogy az már felháborító!


Te meg mit gondolsz egy metál fekete autóról? Hmmm? Na ez a szint!

Ha már feltesz valaki egy kérdést, írja már körbe egy kicsit. Tudom, ez bizonyos szellemi szint alatt nehéz.

2020. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!