Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest + esetleg a top 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest + esetleg a top 5 vidéki nagyváros kivételével ennyire nem lehet ismerkedni sehol? Fiatal nők "nincsenek" már sehol?

Figyelt kérdés

Családi, de közel sem anyagi okokból úgy alakult, hogy hazaköltöztem pár hónapra a szülővárosomba, ami olyan 80 ezer lakosú, tehát nem is kicsike. Eddig előtte 4 évet éltem Szegeden amikor tanultam és utána még majdnem ennyit Budapesten, de ég és föld a különbség csajozás, ismerkedés szempontjából ezek és a szülővárosom között. Eddig ezek a dolgok nem tűntek fel, mert maximum egy-két hétvégére jártam haza egy hónapban. Kihalt az egész város ilyen szempontból, egyszerűen nem látok olyan korosztályú csajokat, akik érdekesek nekem kapcsolat szempontjából.


Ami legjobban fájlalok, az a kb 20-25 éves női korosztály hiánya. Sokan vannak a viszonylag fiatal, középiskolás korú csajok (15-19 évesek), utána pedig jön egy óriási ugrás és 26-28-tól folytatódnak a nők, meg persze sok a milf is. A velem egykorúak közül is sok olyan, mint például az itt élő lány unokatesóm, hogy már 10 éve kapcsolatban van valakivel. Megnéztem direkt a régi gimis lány osztálytársaimat és az 1-2-3 évfolyammal lentebbre járt régi lány iskolatársaimat, kb húsz lányt, akikre emlékeztem és ismerőseim. Esküszöm a felüknél Budapest a lakhely, egy kis részüknél külföld és egy kis részüknél valamilyen nagyobb egyetemváros még, ahová gondolom elmentek továbbtanulni és ott maradtak. Egy párnál láttam, hogy itt vagy a környéki szülővárosában maradt. Egyébként sok szempontból nem rossz itt élni, rendben van a város, de már maximum csak családdal költöznék ide egyszer, egyedülállóként nem, mert annyira nincsenek csajok. Ez mindenhol így van? Tehát nem arról van szó, hogy kisebb város, ezért nyilván arányaiban kevesebb a fiatal csaj, hanem hogy akik ide valósiak, azok is óriási arányban elmennek innen. Mi a tapasztalat máshol?

27/F


2020. aug. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De vannak fiatal nők, folyton itt tologatják a babakocsit a ház előtt.
2020. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jó! És egyedülálló, gyermektelenek vannak?
2020. aug. 29. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Logikusan, az egyetemista korosztály épp egyetemen van. Ahogy mondod, az egyetemi városok, ahogy írod, tele vannak 20-25 éves lányokkal. Ott van egyetem? Nincs. ergó nincsenek egyetemista csajok. Pikatchu face.


Azt mellékesen érdemes megjegyezni, hogy egy kisváros ma semmit sem tud nyújtani egy 25 körüli végzett lánynak sem. Munka nincs, minőségi kikapcsolódás nincs, a férfiak szánalmasak, utazni nehéz onnan, vár a gyerekszoba... szóval nem meglepő hogy akiben élet van, az eltűnik.

2020. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csak egyetemistákra gondolok. Nem minden lány megy egyetemre. A fiatalok fele sem megy egyetemre, nem? De ha a felük is igen, akkor hol van az a felük, akik nem?


De a többi lehet jó, amiket írsz. A kisváros alatt amúgy te nem tudom mit értesz, de ezek szerint te is mindent, ami 100 ezer alatt van. Munka azért van bőven, nem 10 ezres kisebb városokról van csak szó.


Na jó, én is elleszek még itt egy kicsit, aztán húzok vissza Pestre. Ott legalább vannak csajok.

2020. aug. 29. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozz be 17-18 éves lényoknál, csak bánj velük szépen. Az a korosztály istenként nézne rád, ha nem vagy teljesen menthetetlen.
2020. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3/5


Milyen az a nagyon minőségi kikapcsolódás, amit egy átlag 25 éves lány igényel és nincs meg egy kisvárosban? :D Komolyan érdekel.

Hétköznap ugyanúgy el tudsz menni egy étterembe, moziba kisvárosban is. Edzőzerem is van, vagy bowling, akármi. Ha meg valami komolyabb színházi előadás, kiállítás, koncert érdekel valakit, akkor ott a kocsi, aztán lehet menni a fővárosba...


De egy átlag 25 évest pl színház se érdekel baromira.

2020. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a 26-28 es felfele korosztallyal? Te is annyi vagy.
2020. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
6:5-6ezer fős kisvárosokban nem hogy mozi meg bowling, de egy normális szórakozóhely sincs. Mindenért ingázni kell a nagyobb városoba, ahonnan este nincs busz vissza, stb. Aranyos, hogy szerinted az a kisváros, ahol van mozi meg ilyesmik. Hát nem.
2020. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5. Voltam az utóbbi években is 18-20 körüli lányokkal. Nagyon szépek, de fejben gyerekek még, nem lehet velük tervezni, más körül jár az agya azoknak, akikkel én találkoztam, pedig nekik is voltak céljaik és értelmesek voltak. Én 27 vagyok, 5 éven belül jó lenne családot alapítani. 3 gyereket szeretnék majd, az első nem bánnám, ha 3-4 év múlva jönne (ha találok hozzá alkalmas nőt), mert nem akarok még 60 évesen szülői értekezletre járni.


6. Plusz én nem is mondjuk egy párezres kisvárosról beszéltem. Hanem hogy ahol nem laknak legalább 100 ezren, az már nem jó.


7. Kisfiús arcom van. Jóképűbb, helyesebb vagyok, de 27 évesen inkább 22-23-nak néznek ránézésre. Ezért nem szoktam tetszeni a velem egykorú csajoknak, akik amúgy is már inkább a 30 körüli férfiakat nézegetik többnyire. Mindig ezt láttam, hogy a lányoknak nem kellenek a velük egykorú srácok, mindig az idősebbeket nézegetik.

2020. aug. 29. 11:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pár éve Salgótarjánba járok a munkám miatt. Kijelenthetem hogy a 20-40 éves korosztály kihalt! Esküszöm, hogy se reggel, se délbe, se délután, se este nem látok nőket ebből a korosztályból. Gondolok itt az egyedül álló, átlag külsejű nőkre. Babakocsit toló, vagy a párjukkal mászkáló hölgyeményeket látok elvétve, vagy néhány tankarankát, de ennyi. Ha én ott laknék, kizárt hogy lenne esélyem ismerkedni! Meg is kérdeztem pár ott lakó kollégámtól, de ők is ugyanazon az állásponton vannak. Akik ebből a korosztályból ott laknak, azok mind férjezettek, a többiek elköltöznek/-tek.
2020. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!