Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A macskás nők lelkileg nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskás nők lelkileg nincsenek rendben?

Figyelt kérdés
A macskás nőkön azokat a csajokat értem, akik olyanok, mint a macskák. Persze a nők alapvetően olyanok, de egyeseknél ez erősebben megmutatkozik. Ahogyan a macskák bújnak a gazdihoz, úgy teszik ezt egyes nők is. Ölelkezni akarnak, meg ilyenek. Nekem egy bújós nő azt juttatja eszembe, hogy lelkileg sérült, pl. nem kapott gyerekkorba elegendő szeretetet, kihasználta egy pasi stb. Adódik a kérdés, hogy egy ilyen emberre szükség van-? Szerintem érzelmileg is instabil. Szóval egy macskás csajra szkeptikusan nézek.
2020. aug. 2. 01:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem annak az agyával van baj, aki kerüli a testi kontaktust főleg egy kapcsolatban.
2020. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Az ember egy érző lény, szüksége van szeretetre, fizikai formában is, mint pl bújás. Szóval tagadhatod, de te működsz "természetellenesen".
2020. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Rám még igaz is szinte minden amit a kérdésedben írsz, csak épp nem vagyok nő. De szerintem aki így gondolkodik, mint te azzal még nagyobb a baj.


F

2020. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincs baj a testi kontaktussal csak egy bizonyos mérték felett már beteges, ahogy a túl sok szex is az.
2020. aug. 2. 01:29
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem az. Ezek csak ízlések. Kinek mennyire van igénye. Akkor nem szerencsés, ha a partnernek sokkal többre/kevesebbre, mint neked
2020. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Itt te vagy a lelkileg sérült.
2020. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy fapinat. Sok van.
2020. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ne beszéljünk már úgy az emberről, mintha valami csodálatos lény lenne, amikor egy 360 milló éves, tengerből kijött hal az őse, jelen formájában pedig a közönséges törpecsimpánz és a bonobó unokatestvére. A természetes szelekció meg a túlélésre és a gének továbbadására programozta.


Fizikai érintésre természetesen szüksége van az embernek, de gyanítom, hogy emögött is evolúciós pszichológiai háttér van, nem pedig az a romantikus elképzelés, hogy az ember érző lény. Nem az, sőt az ember egy igen erőszakos állat.


Az, ha valaki mindig a másikon csüng, nem normális. Tehát jogos a feltételezés, hogy valami lelki betegség van a háttérben.

2020. aug. 2. 01:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ne beszéljünk már úgy az emberről, mintha valami csodálatos lény lenne, amikor egy 360 milló éves, tengerből kijött hal az őse, jelen formájában pedig a közönséges törpecsimpánz és a bonobó unokatestvére. A természetes szelekció meg a túlélésre és a gének továbbadására programozta." Hát igen, így is lehet definiálni magadat. Az én unokatestvéreim tanárok, művészek, dolgozó emberek. Ha semmi szellemit nem találsz magadban, persze lehetséges, hogy nincs is.


"Az, ha valaki mindig a másikon csüng, nem normális. Tehát jogos a feltételezés, hogy valami lelki betegség van a háttérben." Mások felett ítélkezni, az egyént és élettörténetét nem ismerve betegséget tulajdonítani neki, valamint nem szakemberként betegnek cimkézni másokat normális? Válaszod indokold.

2020. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a bújás szexuális tevékenység.
2020. aug. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!