Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy azok a férfiak, akik minden téren rendben vannak és komoly kapcsolatot szeretnének nem Tinderen ismerkednek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nekik nincs szükségük rá, hogy tinderezzenek, mert élőben is találnak megfelelő jelöltet.

2020. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2020. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Jól gondolod!
2020. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Mivel a férfiaknak nagyságrendekkel nehezebb a társkeresés, ezért szép számban vannak olyan férfiak is, akik teljesen rendben vannak és komolyak is a szándékai. (az más kérdés, hogy mivel jellemzően nem topligás a külsejük, a nők számára láthatatlanná válnak). A nőknél sokkal inkább igaz az, hogy csak a legproblémásabb nők szorulnak az ilyen oldalakra vagy applikációkra.
2020. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Jól. Minek lennének rászorulva, mint egy nyomorék lúzer?
2020. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
80-90%-ban igazad van. Ne ott keress ilyen férfit. Mindazonáltal vannak kivételek, csak ők nincsenek fenn sokáig.
2020. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy 10/10-es külső kellene - ha valaki rendben van magával, komoly, magabiztos és tudja, hogy kell bánni a nővel az célt tud érni és nem szorul rá a Tinderre.

Én sem vagyok problémás, vannak érdeklődőim gyakran ha új közegben új emberekkel megismerkedek, de senki nem okozott még akkora áttörést. Egyenlőre nem tudom komolyan venni a Tindert, de lassan ráveszem magam, nehezen tudom elképzelni, hogy ott lenne a célközönségem.

2020. júl. 12. 20:14
 7/34 A kérdező kommentje:
#5 Én is így látom. Bár nem tudom akkor hol keressek? :D Élőben nem nagyon ismerkednek a férfiak manapság, de nem tudok minden héten 20 új embert sem megismerni valamilyen eseményen.
2020. júl. 12. 20:17
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
A Tinder tele van jóképű, diplomás, teljesen épelméjű férfiakkal, akik az utcán nem szeretnek lányokat leszólítani, ezért online keresnek párt.
2020. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%

"Élőben nem nagyon ismerkednek a férfiak manapság,"


Ehhez nyilván semmi köze ahhoz, hogy tételesen fel szoktátok sorolni, hol miért ne akarjanak veletek ismerkedni a férfiak, mert ezzel-azzal-amazzal vagytok elfoglalva.

2020. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem rosszul gondolod. Tény, hogy a Tinderen sok férfi "lazát" keres, de vannak kivételek. Én annak idején azért regisztráltam, mert 30 felett egyszerűen nem találkozom sok új emberrel. A baráti kör már fix, nincsenek egyetemi bulik, szórakozóhelyen (ahová 2 havonta 1-2x jutottam el) meg kb. ugyanaz a helyzet, mint a Tinderen (ti. "biztos csak d*gni akar").

Tinderen viszont annyi embert tudtam megismerni pár hónap alatt, mint a való életben 5 év alatt. A jelenlegi párom is ott ismertem meg, ismerősi körben is többen ott leltek társára. Van pár kollégám, akik "elvből" nem regisztráltak, ők azóta is várják a csodát, néhányan már évek óta!

Szerintem a Tinderen kb. leképződik az adott környék felhozatala, amire szintén lehet a 80-20%-os szabályt alkalmazni.

És egy regisztrációval semmit sem lehet veszíteni, csak nyerni...

32F

2020. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!