Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire vagytok türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire vagytok türelmesek az első találkozás után? F/19

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérdésem leginkább a nőkhöz szólna, de meghallgatok bárkit.


Kérdésem lényeg, hogy az első találkozás után pl. baráti buliban ahol az este folyamán el tudunk beszélgetni és jól érezzük magunkat. És az ismerkedést másnap messengeren folytatjuk ahol jobban megismerjük egymást, de tényleg csak ismerkedünk egyikünk se lép, mennyire hamar únjátok meg, hogy nem lép a férfi? Főleg úgy, hogy rengeteg a közös pontot köztetek.

Ilyenkor még ha az elején ti is akartatok volna többet friendzonoljátok a pasikat vagy nem?


Előre is köszönöm a válaszokat



2020. aug. 30. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene türelmesnek lenni? Ha személyesen és messengeren is minden stimmel, akkor hívd el találkozni!
2020. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1hét után.
2020. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ, de én pl. 2 éve ismertem már a páromat, mikor összejöttünk. Jó, ez idő alatt nem irogattunk egymásnak napi szinten... :))

Egyébként engem inkább kellemetlenül érint, ha egyből elhív valahova, olyan kényszeredetten, kétségbeesetten párkapcsolatra hajtó benyomást kelt. Jobban veszem, ha már többször találkoztunk különböző alkalmak kapcsán.

2020. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, és hova tanácsolod az első talalkozót/randit? Pl. ahol szinte csak kettesben vagyunk vagy ahol vannak rajtunk kívül is mások.


És ha már itt tartunk a találkozó előtt jobb ha le van tisztázva, hogy ez most randi vagy csak találkozó?

2020. aug. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!