Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sok "odaadó" csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok "odaadó" csaj van, aki akár első randin elmegy a pasikkal?

Figyelt kérdés

Mi motiválja ezeket a csajokat? Mit gondolnak? Mi értelme?


Most mesélte egyik fiú ismerősöm, hogy sok nőt megismert pl. társkeresőn... Sokukat pl szombat, vasárnap délelőtt és még aznap találkozott is a legtöbbel és már este szexeltek valahol.

Most tényleg erről szól sok esetben? Tényleg ez az általános? Nekem ezt elég nehéz megérteni, mert nőként én ahhoz a réteghez tartozom, akinek az érzelem nélküli szex nem is megy, nemhogy első pár alkalommal lefeküdni olyannal, akit kicsit sem ismerek.



2020. aug. 31. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ritka ez.
2020. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Te meg meséld el, hogy leszállt egy ufó tegnap melletted, és bevittek magukkal, de ott meg vagy öt modell csak volt, akikkel egyszerre voltál!

Biztosan azt mondja, hogy csak álmodtad az egészet.

Akkor meg mondjad neki, hogy ő kezdte! 😁

2020. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%

10/7 ilyen. Tapasztalat. A legviccesebb maga a gyk a sok erkölcsi géniusszal! Egy év alatt több mint tíz nő volt meg innen is. Rádírnak, beszélgetsz velük, találkozol, majd jön a szex. Sőt, elvált nő is volt közte! :D Azért ezt én sem gondoltam volna. Sőt sőt sőt! Az egyik provokatív kérdésemre sok nő reagált, viszont privátba nem egy nő írt, nem egy nő küldött úgy fotót magáról, hogy nem is kértem.


Azóta nálam a gyk csak egy állatkert, ahol mindenki kiadja magát valakinek, de ha alkalma van rá, lecsap a lehetőségre. Tényleg engem is meglepett!

2020. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az első is mondta: ritka. De sokan lódítanak is. Ő hú milyen Don Juan, de közben meg fele (tizede) sem igaz annak, amiket magyaráz, csak menőbbnek akar tűnni. (és olyan buta is, hogy azt hiszi ettől nagyobb valaki lesz a szemedben)
2020. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ismerem a srácot. Jó szövege van. De nem egy kiemelkedő pasi. De simán el tudom hinni, mert ismerem és a stílusa miatt sztm simán lehet.
2020. aug. 31. 17:59
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem érdekel, hogy miért teszik, csak az zavar, hogy így nekem, akinek egy csomó idő kell a szexhez, soha nem lesz barátom, mert nem "pazarolják" rám az időt, ha nincs pina.
2020. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
4-es. Te azt honnan tudod? Ki akar menőbbnek tűnni? Ami veled nem történt meg, az szerinted nem is létezik? Én meg a hozzád hasonlóakon röhögök, előadod itt a tudort, a nagy bölcs embert, közben meg olyan dolgokba szólsz bele, ami veled sosem történt meg. Végül is semmit sem számít, ha te úgy gondolod kamu, akkor legyen! :D
2020. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Igen, általános, akkora kupacokban állnak a ribncok, hogy az alja már büdösödik. De amúgy viccet félretéve, tényleg nagyon sok az ilyen kis f*sztörlőrongy. Nem is mer már az ember ismerkedni, ezekkel a "nőkkel" nem lehet komolyan számolni.
2020. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
4: Rengeteg (legalább egy tucat) ilyen embert ismerek közelről, baráti körből. Mindig mindenben felüllicitálni a másikat, ha neked 1 van, neki legalább három, ha te x összeget keresel ő 2x -et, és általában kompenzálni akarják a nyomorult családi hátterüket (egyke gyerek, elvált szülők, stb) a nagyotmondásokkal. Tipikusan az "csak érettségim van de fél millát keresek és 40 nőm van" emberek. Gondolom magadra ismertél. Én pedig ezeken röhögök.
2020. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7-esnek ment
2020. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!