Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnál is jellemző ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is jellemző ez a probléma a párkapcsolataiban? Nem elég odaadó a párom?

Figyelt kérdés

Ha szeretek valakit, akkor teljesen rá tudok hangolódni, abban az értelemben, hogy szinte szavak nélkül is tudom, mire gondol. Ezt én sosem kapom meg a másiktól, még akkor sem, ha már rutin szerű dolgokkal kapcsolatban lehetne fogalma arról, hogy mi a véleményem valamiről.

Emiatt azt érzem sokszor, hogy nem becsülnek meg és mindent 500x el kell magyaráznom újra meg újra. Persze van, hogy az ember nem tud odafigyelni 100%-ban valami miatt, de ez az én partnereimnél valamiért általános. :/


2020. márc. 30. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Elsőre arra tippelek, hogy talán szexológushoz/szexuálpszichológushoz kellene fordulnod (ha jól sejtem, horribilis árakkal dolgozhatnak...)


Második tippem: még nagyon fiatal lehetsz (nem biztos, hogy AKKOR "kell" szexelni, amikor épphogy elérted az Ivarérettséget.)


Sokféle stresszforrás lehet az eredője annak, hogy nem sikerül a RÁHANGOLÓDÁS MŰVÉSZETE (a hétköznapok "rohanása" szerintem még koronavírus járvány idején sem lassult le - sőt ez egy másfajta stresszforrás lett Napjainkban.)


Ui: családi kapcsolataid/iskolai/munkahelyi kapcsolataid hogyan működnek? Milyen hatással vannak rád? (Gondolom, hogy Gyermekvállalás lehet a Fő Cél Elsődlegesen...)

2020. márc. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a szexre akartam kilyukadni. Hanem általánosságban is ez a helyzet. Az igényeim minden téren háttérbe vannak szorítva, vagy csak többszöri kérésre tesznek nekik eleget. Én irányítok a kapcsolataimban, mintha tanítójuk lennék.
2020. márc. 30. 02:14
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez van kihatással egy idő után a szexuális életünkre.
2020. márc. 30. 02:15
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

szerintem annyi hogy rossz a kommunikáció attól mert még nagyon óda vagyunk egymásért attól még nem tudjunk a másik mit gondol ezért kell el mondani!

ez egy alap dolog a jó párkapcsolatnál...


persze az megint más hogy valamit 100x kell elmondani és akkor sem fogja fel ás megint más hogy meg sem szolalsz vagy nem mondod el a véleményedet

2020. márc. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Irnal konkretumokat? Mi nem telepatikus uton kommunikalunk a parommal, de ettol fuggetlenul vannak dolgok, amiket tudunk szavak nelkul is, de azok is olyan dolgok, amiket elozoleg mar megbeszeltunk szavakkal, vagy megtanultuk a masik rutinjat az evek soran. Pl reggel nem kell kulon szolnia, hogy ker kavet, amelyikunk elobb kel fel, mindkettonknek elindit egyet, mert tudjuk, hogy a masik is iszik, mert megtanultuk az egyutteles soran.

Ami viszont nem rutin, azt nem feltetlenul tudjuk szavak nelkul, most nem jut eszembe erre pelda hirtelen, ezert jo lenne, ha te irnad le a konkret peldakat, mik azok, amik zavarnak.

2020. márc. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szeretek valakit, akkor teljesen rá tudok hangolódni, abban az értelemben, hogy szinte szavak nélkül is tudom, mire gondol"


Egy álomvilágban biztos, a való életben nem, szóval ha neked valaha olyanokat mondtak hogy mennyire jól kitalálod mire gondolnak, akkor hazudtak. Azért hazudtak amiért ledominálod őket és azért akarnak megfelelni neked hogy elég jónak tartsd őket.


Mint gondolom tudod, senki nem tud olvasni a másik fejében, ergó soha nem lesz olyan hogy más biztosan tudja mit gondolsz, még akkor is ha ezer éve ismeritek egymást. Szerencsére viszont tudunk beszélni, megértetni magunkat egymással és információkat átadni, így főleg nincs szükség arra hogy ki kelljen találni dolgokat.


Leírod hogy ilyenek a kapcsolataid, hogy neked kell irányítanod és úgy érzed nem becsülnek meg; talán ezeknek a mintáknak megvan az oka, nem? Felkéne fejteni őket magadba nézve és megérteni mik vezetnek idáig, miért ilyen párkapcsolatokba kerülsz, miért az ilyen férfiakkal jössz össze és miért maradsz velük. Olyan nincs hogy mindig ugyanaz történik és mindig a másik a hibás, ő a rossz és én vagyok az áldozat, akit nem szeretnek és akire nem figyelnek eléggé.

2020. márc. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, kommunikálunk. De hogy maguktól nem képesek ráérezni apróbb dolgokra. Vagy többszörösen megbeszélt dolgok nem maradnak meg a fejükben. Mondjuk olyan apróságokra gondolok, hogy hogy iszom a kávét. Vagy a kedvenc ételem, esetleg színészem. Véleményem egy adott témáról. Ilyen apró figyelmességekre gondolok, amikből szerintem következnek a komolyabb dolgok. De általában ezeken elbukik a kapcsolat. Néha azt érzem, ha súlyos ételallergiám lenne, azt is elfelejtenék és elém tennék az adott ételt.
2020. márc. 30. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szimplán az van, hogy olyanokat választasz, akik sz*rnak rád.
2020. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!