Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen 2 nap alatt több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 2 nap alatt több mint 200 pár?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból letöltöttem, és 2 nap alatt ennyi pár gyűlt össze, közöttük elég jó kaliberű srácok és csomót válogattam kit húzok jobbra. Ez jó arány vagy másnak is ilyen ez? Ne értsétek félre semmi nagyot nem várok ettől a tindertől csak kipróbáltam

18/L



2020. szept. 1. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi fiúk, boldog, boldogtalant jobbra húzunk, és majd lesz ami lesz. Dugható, és megy jobbra. Majd nézd meg ebből a 200ből mennyivel tudsz kommunikálni, segítek: kb. a fele teljesen ignorálni fog, és ennek a háromnegye is csak megdugni.
2020. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

200/198 szexkapcsolat. Mit vártál? Egy friss fiatal lányra az ég világon mindenki rárepül! Érezd magad ilyenkor egy nyilvános WC-nek. A jó kaliberű srácok meg farokmosás nélkül mennek egyik nőtől a másikhoz. Csak hogy légy képbe. Olyan ez mint a webshop. Akinek van pénze az bármit tud rendelni! Tinder= webshop. Neked is megtetszik egy áru, a pasikáknak is, aztán megveszitek egymást. Viszont akkor ne hőbörögj, amikor mások is használják a portékádat.


A 200 pár meg tényleg azért van, mert a férfiaknak nagyjából mindegy ki lenne, így a nők 90%-át jobbra húzzák. :D

2020. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy nagyon ronda akkor ez lányként átlagos.
2020. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

A pasik minden kicsit is elfogadható nőt jobbra húznak. Így könnyen összejön a kétszáz. Azt azért ne feledd, hogy nem csak téged húztak jobbra, hanem rajtad kívűl még több száz lányt is. A "jópasi" meg majd kiválasztja a legjobbat azok közül, akik vevők rá.


Friss reggel sok az egyezés, mert még nem pörgették át a profilodat. Később ez nagyságrendekkel csökkenni fog, mert csak az újak maradnak.

2020. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak viccből van letöltve, én semmibe nem mennék bele, nem vagyok az a fajta.Gondolom a nagy részének arra kellenék, rám írtak olyan szövegekkel. Viszont vannak normálisabbnak tűnőek szép számmal akikkel jót beszélgettünk és nem arra mennek. Persze aztán kitudja :D
2020. szept. 1. 12:27
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Egy lány aki tinderre regelt, és nem olyan fajta? :O huh, az ritka :D:DDDDDDDDDDd
2020. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

6-os. Ott a pont! Jajjj, engem nem érdekel, csak szétnézek... kipróbálom... van 1-2 normálisabb pasi, akikkel olyan jót beszélgetünk...


A többit a fantáziára bízom...

2020. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Ojan jó olvasni az ilyet.Mint aki a Marsról érkezett,és most tágranyílt szemekkel,boldogan érdeklődik.


"és csomót válogattam kit húzok jobbra"


Nagyon örülünk,hogy örülsz!

Nem.Nem mindenkinek ilyen az aránya.A tied a legjobb!!

Naponta reggel azért mérd meg!

Biztos,ami biztos!

2020. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló

Nem értem a vergődést a kérdésem alatt, nem is a témához kapcsolódik.Igen, vannak olyan lányok akik nem olyan fajták és kíváncsiságból, viccből kipróbálták a tindert mondjuk 1 hétig :D Vagy nincs egyhez szerencséd vagy pedig a férfiaknál nincs szerencséd, ezt türközöd.

2020. szept. 1. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok nálad majdnem 10 évvel, de ugyanezt tapasztaltam. Legtöbben csak szexet akarnak, mikor világosan leírtam, hogy nyilvános helyen (nem egyikünk lakásán) vagyok hajlandó kizárólag találkozni és tartós kapcsolatot keresek, akkor többen lemorzsolódtak. Így is volt 18 randim, többekkel utána többször is találkoztam, végül azzal jöttem össze, akivel a legjobban passzoltunk.
2020. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!