Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatósak tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatósak tinderen a nők?

Figyelt kérdés

Csomószor, amikor tinderezek és jobbra húzok egy teljesen átlagos/kicsit átlag alatti csajt (én is hasonló vagyok, de inkább átlagos), akkor ott van bennem, hogy "na ha ezzel nem lesz match, akkor vmi nagy gáz van". És többnyire nincs match. Pedig volt már, hogy meg is néztem az instáját, mérlegeltem, és arra jutottam, hogy de jó lenne ha match lenne. És még mindig nem a mások által 10/10-es kinézetű nőkről beszélek, hanem egy teljesen átlagos, kicsit szürke, de végtelenül szimpatikus nőről, aki ilyen tipikus barátnő típus.

Aztán jobbra húzom és semmi. Hetekkel később sincs match velük.

A legtöbb match az ilyen tipik magamutogató tinderes nőkkel van, akikkel semmi kedvem beszélni.

Sokszor olvasom itt, hogy az átlagos lányok írjak, hogy nincs nagy "sor" előttük, nem igazán kapósak. Vagy csak nem ad ki a tinder nekik? Netán mégis válogatósak? Hogy van ez?



2020. aug. 28. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
29%

Egy nőre jut kb. 100-150 pasi tinderen, rengeteg férfi közül tud válogatni. A ronda, dagat nőkre is jut pasi bőven.

Szóval neked ki kell emelkedni a jóképű pasik közül is valamivel, ha meg netán ronda vagy átlagos vagy nem sok esélyed van

2020. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
70%
mivel sok srác/pasas szinte mindenkit jobbra húz, a nők folyamatosan tudnak válogatni. Én is ezt tenném férfiként...
2020. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
45%

Eleve nem a Tinderen kellene szarakodnod, hanem meg kellene tanulnod felszedni nőket.


Lemész a Plázsra, ott simán tudsz beszélgetni lányokkal. Eleinte nehéz, de bele lehet jönni.

2020. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
75%
Amiért beszélgessen bármilyen nők egy átlagos vagy az alatti pasival, amikor 100 számra jönnek a jobbnál jobb match-ek. Ez egyszerű matematika. Van van miből választani nyilván a számára a legjobbat fogja. Ha van egy Lada és egy S Merci akkor melyiket választod?
2020. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Röviden?


IGEN

2020. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Ez a szomorú. Az igények ilyenkor felmennek. Amikor hallom, hogy vmelyik csaj ismerősöm felregisztrált tinderre, akkor ott temetem magamban. Teljesen eltorzítja a nőket.

Az átlagos srácokat is megváltoztatja. Csak éppenséggel az ellentétes irányba. Tinder előtti időkben sokkal magasabban volt a léc nálam...

2020. aug. 28. 12:46
 7/53 anonim ***** válasza:
46%

5 ös vagyok.


A társkeresők általában ilyenek. A szimpla nők is kapnak egy rakat üzenetet (többségük nem komoly kapcsolatot akaró pasitól) és a csaj azt hiszi, ettől felértékelődik és válogathat. Persze rosszul választ és jön a "Nincs normális pasi".

2020. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Szerencse, hogy én ebből a tinderes hülyeségből kimaradok, és hagyományos módon ismerkedek.
2020. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
65%

Mi a torz azon, hogy olyan férfit szeretnénk magunk mellé, akihez vonzódunk?

Soha nem voltam fenn Tinderen, én az életben tanultam meg, hogy a büdös éltben nem jövök össze olyannal, aki nem néz ki számomra nagyon vonzóan, és nem passzolunk össze lélekben, célokban, érdeklődésben (egyszer megtettem, hogy összejöttem egy gyengébb külsejű, de jólelkűnek hitt sráccal, elég volt).

2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
25%

Tinderen nincsenek nők.

1x kipróbáltam. Mindenkit balra húztam.

Lett néhány match jó nőktől kezdeve 60++ anyókágig.

Néhánnyal telefonáltam, néhánnyal randiztam. Pszichiátriai esetek.

Pl: megírom neki hogy programozó vagyok. Telefonálok. Programozó.... azok olyan kockááákk... Páá... de azonnal.

Másik feljön a lakásomra. Gondold majd lefekszem veled? ( nem is cáloztam rá ) Takarodj kifelé ..... És csodálkozik.

2020. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!