Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen 2 nap alatt több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 2 nap alatt több mint 200 pár?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból letöltöttem, és 2 nap alatt ennyi pár gyűlt össze, közöttük elég jó kaliberű srácok és csomót válogattam kit húzok jobbra. Ez jó arány vagy másnak is ilyen ez? Ne értsétek félre semmi nagyot nem várok ettől a tindertől csak kipróbáltam

18/L



2020. szept. 1. 12:09
1 2
 11/13 Hellmano ***** válasza:
39%
Ez a tinder is olyan virtuális "farokméregetés" Most nekem 100 pár nekem 150 nekem 200...tipikus,mint a fb-on a like vadászgatás. Élettelen alakok/csajok, akik mindenért képesek a számokért. Mert az ám a valaki, akit 1000-en like-oltak az alatt senki vagy érted? :D Ezeknek az embereknek sokszor a való életbe meg 1 barátjuk sincs csak like-olgatójuk azt, ha baj lenne az 1000 like-olóból 1 embert nem tudna elővenni, hogy segítsen rajta. Ugyanez a Tinder a csajok azon élvezkednek egymás között, hogy kinek több a match-e, ezzel mérik, hogy ki a "jobb" csaj, beteges virtuális hulladék valójában az összes. Te is csak "kíváncsiságból" meg stb. el kell keserítselek ez a szám nem azt mutatja, hogy mennyire jó csaj vagy, hanem, hogy csak egy lyuk vagy a piacon, ami nem mindegy ám :D Aki fenn van tinderen annak mindegy ki az 1000-et félrehúz naponta azt 1 talán összejön belőle, akit megdug. Erről szól most te azt hitted te vagy a nagy meg a szép, mert ideírtad ezt a 200-at :D
2020. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne általánosítsunk már férfi társaim! Én is fent voltam 3 hónapig, és jó ha minden 20. nőt húztam jobbra. Így is 110+ párom lett. Persze legtöbbjük csak önigazolást keres és 2 értelmes szót nem tud kinyögni...
2020. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem társadalom elemzést kért a kérdező, csak azért írta ezt ki hogy noveljetek az egojat hogy "vaoo igen, ez nagyon sok, jó arány, biztos nagyon szép lehetsz".
2020. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!