Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előny vagy hátrány az ismerkedésben a férfi pesti peremkerületben lakik?

Figyelt kérdés
18. 17. 10. 20. 21. 22. stb. tehát valamelyik külső területben ....
ápr. 27. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem hátrány. Én a hetedikben laktam, amikor a peremkerületi párommal megismerkedtem.

Ha valakinek kevés a pénze, akkor legfeljebb kisebb körben tud ismerkedni, mondjuk 50 km-en belül. Amúgy a budapestiek többsége peremkerületben él, tehát rengeteg szabad nő van arrafelé.

ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt hittem, az szamit, a no merre lakik, dolgozik, egymashoz kepest milyen a kozlekedes.
ápr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden hátrány. Minden.
ápr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem igen, de csak mert az agglomerációból jövök a màsik oldalról. Sok helyre ott nagyon sok idő eljutni egy pestinek is, nem hogy nekem tömegközlekedéssel.

Kizáró ok? Persze hogy nem, de nehezítő igen.

ápr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
20 ban lakok egyedül. Nem hátrány de nem is előny. Semmi. Ha pocakos a férfi akkor még a ingyen lakhatás után sem jönnek a lehuzos nők.
ápr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem semennyire. Én is ezek közül lakok valamelyikben.
ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
5-ös: Érdekes, én sok pocakos férfit látok társsal, családdal. Amúgy ha zavar a pocak, add le. A mozgás amúgy is egészséges.
ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4.: Ez teljesen illogikus. Bp. belső kerületeiben sokkal kevesebb ember lakik, ha ott laksz és a helyiekből akarsz válogatni, sokkal kevesebb potenciális partner van. Csak akkor nagy gond egy ekkora távolság, ha kevés a pénzed, mert akkor a találkozások több pénzt emésztenek fel az útiköltség miatt.

Inkább az a hátrány, ha valaki pl. egy borsodi zsákfaluban lakik és péze sincs útiköltségre, mert ott nagyon kis választék van párválasztás terén. De Budapesten rengeteg ember van. Arról nem is beszélve, hogy sok embernek külföldi párja van, az egész nagyvilág ott van, ha párt akarunk választani.

ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Agglomerációban lakom, nem a belvárosban, a 2-3 kerután a 10-esen. Nyilván megyebérlettel nekem nem az útiköltséggel van bajom, hanem hogy ha olyan helyen lakik bő 2 óra a menetidő, amit mondjuk heti 3-4x oda-vissza kényelmetlen megtenni, mert napi 4 óra utazásról van szó.

De nem a legrosszabb, ami történhet, ezért is azt mondtam nehezítő, nem kizáró

ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es: Arra találták ki a telefont, meg az internetet, hogy ne kelljen pár naponta találkozni. Ha pedig ennyire gyakori találkozást igényelsz, akkor költözz vele össze.
ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!