Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista és diplomás nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista és diplomás nők! 29 éves diplomás férfi létemre még mindig csak havi bruttó 330 000 forintot keresek. Járnátok egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Nem, ennyi idősen már előrébb kellene tartanod karrierben és több pénzt keresned
Igen
34 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszitek észre, hogy troll?
2020. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Diplomás létedre elég hülyén gondolkodsz.


De erőt ad nekem, hogy ha a magadfajták befejezték az egyetemet, én is meg tudom majd csinálni

2020. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, lehet, hogy BCE-s volt és azért sikerült neki.
2020. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ki troll? A teljes igazságot írtam le
2020. szept. 2. 23:02
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ. Ha pl kevésbé piacképes szakmában keresel ennyit, akkor teljesen rendben van. Ha egy olyan szakmában, ahol az átlagfizetés nettó 300, akkor vagy rohadt szar a munkamorálod, vagy nagyon szar szakember vagy vagy egyszerűen csak valamit nagyon rosszul csinálsz.


A pénz önmagában nem mutatja a teljesítményt. Én ebben nem hiszek, nem is kell más pénze. Az érdekel, hogy valaki a piac miatt keres ennyit és egyébként lelkiismeretes, szorgalmas ember, vagy azért, mert elszarta az egyetemi éveit és most is csak eltáncol a langyos húgyban.

2020. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Azért troll, mert ez a huszadik kérdés, hogyha nem fizetnek eleget, a csajok nem akarnak.
2020. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Trollriadó.
2020. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem viccesek az ilyen kérdések, mivel a szegénység miatti esélytelenség a témában egy létező jelenség, csak nem az ilyen kamu "330 ezer, more" összegeknél, hanem jóval alacsonyabb fizetéseknél - de sajnos létező - mindkét nem esetében, szóval felejtsük csak el a "csak a nőknek fontos ez" toposzt.
2020. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

A férfiaknak akik 330 és efölött keresnek, nem fontos a pénz? Akkor vállalják el tizedannyiért vagy a különbözetet jótékonykodják el nemes ügyért.


Mégiscsak fura férfiak szájából hallani a magas jövedelem miatti tirádákat, mikor a patriarchális társadalom gondoskodik róla, hogy általában a férfi keressen jól és tegyen szert vagyonokra.

2020. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó egy női informatikus nem kereshet jól mert nő?
2020. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!