Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a mai 21-27 éves egyetemista/diplomás, nem előnytelen külsővel rendelkező lányok csak egotuningolásra használják a társkereső alkalmazásokat, aztán pár nap után törlik is magukat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert élvezik a figyelmet és hogy szórakozhatnak férfiakkal, pitiztethetik őket.
2020. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Én egy barátnőm tanácsára felregisztráltam tavaly, de három nap után töröltem is magam.

Teljesen normálisan összeállított profilt raktam ki, se a szöveg, se a képek nem voltak kihívóak. Leírtam, hogy mik érdekelnek, milyen emberekkel beszélnék szívesen és pár dolgot a jövőmmel kapcsolatban, amik másoknál kizáró okok lehetnek (pl, hogy majd szeretnék gyereket, így akinél ez kizáró ok, azzal ne is lopjuk egymás idejét).

Nem viccelek, egy óra alatt már tizenketten írtak, és egyik gusztustalanabb volt, mint a másik. Olyan alpári módon írtak, hogy azt nem tudom a mai napig hova tenni. Azt se értem, hogyha leírom, hogy 20-28 közöttiekkel ismerkednék, akkor minek ír nekem egy 55 éves férfi? Az édesapám ennyi idős.

Nem tudom, én egyáltalán nem éreztem egotuningnak azt, hogy külsőleg és belsőleg igénytelen férfiak írtak két sort arról, hogy megfektetnének. Aki normálisan közeledett, az is hamar átváltott a "Holnap tali?", "Hányszor feküdtél már le?", "Análról mi a véleményed?", "Küldesz szexi képet?" és társai kérdésekre.

22/L

2020. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Az első válaszoló tökéletesen összefoglalta a helyzetet.
2020. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát arról van szó nagyjából amit 1 meg 2 írt, csak mindkét kommentben másik oldalról figyelhetjük meg a problémát. Rengeteg a proli fent mindkét nemből, ezért ellehetetlenítik (de legalábbis megnehezítik) azoknak is a dolgát akik amúgy próbálnának normálisan hozzáállni.
2020. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Én a 2-es válaszolót teljesen megértem. Nem vagyok a fent említett korosztály, társat sem keresek. Pár napja volt itt egy kérdés, egy szexel kapcsolatos dologra válaszoltam, félig viccesen. Rengeteg privit kaptam, ocsmány szexajánlatokkal, pedig semmit sem tudtak rólam, se a koromat, se azt, hogy hogy nézek ki. Ha engem így betaláltak ismeretlenül, akkor képzelem egy csinos, fiatal lány fényképpel miket kaphat pár nap alatt.
2020. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Mert ez egy biztonságos módja az egónövelésnek, de kb. fél napig érdekes valamilyen szinten, utána már csak fárasztó.
2020. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

Vagy egyszerűen találtak valakit vagy megunták a sok idiótát!

N27

2020. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

A 2essel ertek egyet

Ha uj vagy radmasznak a proli gusztustala fergek

De mondjuk max az elso roham a szar utana kevesebben irnak

Viszont az elso roham miatt sokan lelepnek mert a fergek tonkre vagjak a lanyok onbizlmat es bizalmat a netes portalokon...

2020. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalatból mondom, hogy nrm csak egotuning. Egyszerűen csak annyi a gyökér, hogy ha az embernek volt is rendes ismerkedési szándéka, egy idő után kiég. Van pár screenshotom azokról az időkről, mikor Tindereztem. Visszaírni lett volna hiba, nem törölni a pokolba az illetőt. Ahogy nyilván akkor sem köszöntem el mindenkitől, mikor elmentem a párommal a második randira, hanem töröltem a fiókom. És egyébként is, a kevésbé fontos (=társkeresőn irkáló) emberekről hajlamos voltam megfeledkezni, ha épp vizsgáztam vagy volt valami nagyobb dolog. 1-2 embert áthívtam messengerre ilyenkor, mert érdekelt annyira, de a többivel nem szórakoztam. Aztán ha ott volt még, ott volt, ha nem, nem.
2020. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lenne már egotuning, janikák véleménye nem ér annyit.
2020. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!