Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 20-30 éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 20-30 éves nők, akiknek régóta nincs párjuk, ugyanúgy válogatnak, mint a többi nő és a korban hozzájuk illő férfiak csak kb. 5 %-a tetszik nekik igazán? Mármint hiába nincs párjuk régóta és nagyon akarnak, az igényeikből nem adnak lejjebb?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 14:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: te csak hiszed, hogy nincs válogatás.
2020. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Nekem most lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak. És nem, hogy lejjebb nem fogok adni az igényeimből, sőt.


Nem kell lejjebb adni, csak vállalni kell h le sem fognak tojni a pasik, mert 7 év alatt sokat öregszik egy ember, főleg egy nő, nagyjából minden 2. férfi fókuszából ki is esik emiatt. Szóval lehet kötni az ebet a karóhoz 30 vagy 35 felett is, csak be kell kalkulálni, hogy nem vagy már fiatal s átnéznek rajtad a férfiak majd. (majd mind 30 alatt keres nőt)

2020. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
31 vagyok. Nemhogy nem adom lejjebb, hanem sokkal jobban válogatok, és ezután is így lesz.
2020. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal csajt kereső pasiknak meg bele kell kalkulálni, hogy némi pénzt is villantani kell cserébe. Ja, hogy minden 2. kérdés gyk-n arról szól, hogy a férfiak nyikorognak az anyagias nők miatt... És szerinted minden 2. férfi átnéz a 30-as nőkön, mert neki csak a 20-as gizi felel meg. Érdekes. Biztos nincs összefüggés.
2020. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

27 évesen (#3) a küllemen kívül mást is illene felmutatni. Pl. sikeresen abszolváltad az egyetemi záróvizsgáidat, és kezedben a diploma. Vagy mondjuk van lakásod és jól fizető munkahelyed. Esetleg most állsz egy magasabb beosztású kinevezés előtt. Vagy mondjuk most sikerült a termőföld területedet 400 hektárra bővíteni. Vagy mondjuk sikerült gyufaszálakból megépítened az országházat.

A 27 éveden kívül mid van még? Lepkegyűjteményed sincs?

2020. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

46 vagyok

Az evek alatt kialakult milyen pasi kell nekem. Milyen kapcsolatban.

Ez nem az igenyek lejebb vagy feljebb tolasa. Hanem tapasztalat h mik azok amiket tudok vagy nem tudok elviselni az ferfiban.

Ha ezt valaki tulzott igenyessegnek jellemzi akkor elkuldom a fenebe. Mert h ez nem az. Az evek alatt jobban megismeredahad tapasztaltabb leszel es ezzel egyutt valtozik az is h ki az aki megfelelo.

2020. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanúgy válogatnak :D És utána csodálkoznak miért nem jön össze velük senki.
2020. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ne is jöjjön össze velünk, amilyen a többsèg:felnőtt, valamirevaló kapcsolatra tökéletesen alkalmatlan, és még a vonzalom szikrája sincs meg, mert nem elég igényes magára.
2020. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

"majd mind 30 alatt keres nőt"


EZ baromság.

?ásrészt én meg Brad Pitet keresem. És? Hiába keres az 50 éves bácsi huszonéves nőt, csak körberöhögik. Mondjuk a normálisabbja nem keres.

2020. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Hiába keres az 50 éves bácsi huszonéves nőt, csak körberöhögik


200 elutasítás után úgyis fog találni egy apakomplexusos normális, átlagos nőt. Legalábbis én több ilyet tudok, és egyik sem milliomos középkorú úr. És a nők sem 100 kilós rondaarcú malacok. Szóval előbb vagy utóbb összejön nekik, ha nem zavarja őket 100-150 elutasítás.

2020. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!