Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 20-30 éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 20-30 éves nők, akiknek régóta nincs párjuk, ugyanúgy válogatnak, mint a többi nő és a korban hozzájuk illő férfiak csak kb. 5 %-a tetszik nekik igazán? Mármint hiába nincs párjuk régóta és nagyon akarnak, az igényeikből nem adnak lejjebb?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 14:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#12-es


Az vagyok, akinek most lett vége a 7 éves kapcsolatának.


1) igaz semmi közöd hozzá, de 25 éves vagyok. Nem hiszem, hogy ne találnék megfelelő párt.


2) az exem válik éppen 30-assá,semmit nem tud letenni az asztalra. Anyuci pici fia, soha nem volt önálló, igénye sincs rá. És szerintem sok korabeli férfi pont ugyanott tart, ahol ő. Nem tud felmutatni semmit.


Nem ezek miatt lett vége, de ezek miatt nem bánom annyira, hogy vége lett. Fiatalabban előrébb tartok az életben mint ő. Vannak céljaim és 5 éve önálló vagyok és meg tudok állni a saját lábamon. Lehet nem sok, de legalább ennyit fel tudok mutatni.


Úgyhogy nem, ennél lejjebb nem fogom adni az igényeimet. Mert annál lejjebb nincs is, hogy nem képes a párod elköteleződni, önálló életre képtelen. Nem hogy egyedül, még segítséggel, párral sem.


Úgyhogy nem hiszem, a mostani "felhozatalt" elnézvén, hogy azon kéne aggódnom, hogy nem fogok kelleni a férfiaknak, mert "magasak" az igényeim.


De aki nem tudja megadni az érzelmi ÉS anyagi biztonságot, azt nem is bánom, ha szóba sem áll velem.


Sosem voltam anyagias, minden nehéz helyzetben kiálltam az exem mellett és vártam a csodát, de hiába.


Ha mégegy ilyenbe belefutok, és nem lépünk 1-2 éven belül szintet a kapcsolatban, repül az illető. Igen, mert az én életem is repül. És hiába szerettem és szeretem még nagyon az exem, ilyen emberben nem lehet megbízni, nem lehet rá hosszútávon alapozni.


Bár a vicces, hogy mindezek ellenére ő "unt" bele a kapcsolatba, mondjuk energiát már nem nagyon tett bele, így nehéz is, ha csak az egyik építi a kapcsolatot.


Rettenetes lenne őt mással látni, de ha józan ésszel átgondolom, szóba sem fog vele állni senki, a jelenét és a múltját tekintve.


Majd jön sírni, ha kiheverte a saját kis sérelmeit és rájön, hogy magányos és jó helye volt mellettem.


Ennyit tudok neked és a hasonló felfogással rendelkező férfiaknak üzenni, kedves 12-es kommentelő.

2020. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
4 éve nincs kapcsolatom, de nem adtam lejjebb.. sőt, inkább csak jobban megismertem önmagam és hogy mire van/nincs szükségem
2020. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!