Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, titeket zavar, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, hogyha a nő keveset keres?

Figyelt kérdés

Elég keveset keresek. Dolgozom, mellette tanulok. Eddig minden párom többet keresett nálam, eléggé rossz érzés. Ameddig a párom tud félrerakni, én nem. Ameddig nekem össze kell spórolnom egy közös nyaralásra addig neki lazán van rá.

A kajás randikat főként ő állja, kb 5 alkalomból 3-4x. Viszont mindig én megyek át hozzá (tömegközlekedéssel 1,5 órára lakik).

Nektek srácok mennyire gáz, ha egy nő keveset keres? Volt, hogy emiatt szakítottatok? Voltak nagy vitáitok?



2020. szept. 3. 14:54
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Amúgy, mielőtt ezzel jöttök, pedagógus diplomám van. Tehát tanultam. Nagyon szeretem a munkám. Nem szeretnék váltani. Lehet majd suli után egy másodállást vállalnék, de akkor még kevesebb időt tudnánk együtt tölteni..

Estin szakirányú továbbképzésre járok, az egy pici pluszt fog tudni adni.

2020. szept. 3. 14:56
 2/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem, de az zavarna, hogy ilyen arányban nekem kell állni a költségeket. Ha nyílt vagy az anyagi helyzetedről, akkor vagy 1/3, 1/4 részben szállj be, vagy olyan programokat szervezzünk, ahol nincs anyagi rész.


F

2020. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz, de azt sem szeretem, ha valaki elvárja, hogy többet keressek nála. Többet keresek valószínűleg, de ez nem jelenti azt, hogy többet is fogok költeni közös programra. Addig nyújtózkodunk ameddig együtt érünk és kész
2020. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nekem jó lenne, ha olyan programokra mennénk, amit tudok állni, csak ő nem nagyon szereti az ilyesmit. Szoktunk piknikezni, és pl oda en sütök-főzök. Kifejezetten a kajálós alkalmakat írtam le. A nyaraláson kb 60/40-ben álljuk. Kicsit több, mint 3x annyit keres, mint én. Így én kb minden pénzem kettőnkre költöm, így is, hogy többször állja az ebédelős/vacsizós randikat.
2020. szept. 3. 15:02
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Sose zavart. Ha megengedhettem magamnak mindent én álltam.
2020. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni vele, hogy a tanulás miatt neked jobban be kell osztani a pénzt, keressetek kompromisszumokat. Ha a pénzzel jön és hogy ő majd fizeti, ugyanúgy elmondhatod hogy ez neked kényelmetlen, nem akarsz ilyen drága programokat. Meglehet ezt oldani, ha a másik is megérti és nem néz le.


Ami konkrétan a kérdésed illeti, függ azért pár elemtől. Alapesetben nem kéne hogy gond legyen, főleg hogy tanulsz, de nem mindig van ez így. Nem egy ember kihasználja a másikat és lehúzza, legyen nő vagy férfi, azt is fel kell ismerni és nem szabad engedni.


Annyit biztosra tudok mondani, hogy nyilván jó a tanulás és hogy vannak célok, de nem a szakmai tudásod miatt akar valaki kapcsolatban lenni, hanem a női értékek fogják meg. Egy férfi nem női testbe zárt férfit keres, hanem a női tulajdonságokat, tehát nem a fizetésed fogja számolgatni, mert általában tesznek rá.

2020. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt... volt hogy 3-szor annyit kerestem, mint a párom. Bár eszembe se jutna kihúzni az utolsó forintot a zsebéből, ha épp egy nyaralásról van szó, amikor tudom, hogy milyen anyagi helyzetben van.


Teszem hozzá, szégyen, hogy ennyire semmibe veszik azokat, akik a jövő generációját tanítják meg mindenre...

2020. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Amúgy eddig minden párom jóval kevesebbet keresett, mint én. Ezzel sosem volt problémánk!
2020. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Ha még tanul akkor nem gond.


De ha alapból nagyon keveset keresne (mondjuk nettó 100 alatt) és nem is igyekezne, hogy ez változzon, az azért kiábrándítana.

2020. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt! Egy olyan átlagosan kereső fickó, mint én eleve nagyobb eséllyel indul egy alacsonyabb jövedelműnél, mint egy pénzes csajnál.
2020. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!