Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt szintèn sorstársak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szintèn sorstársak akik a 30 as eveik kozepèn (33-37) is átlag alatt keresnek (Netto 180-250 e) es emiatt nem lehet parjuk? Vagy lehetne, de az ennyit kereső nők is feljebb nèzelodnek ferfiak terèn...

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 07:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kesergő mentalitás, ami elriasztja a nőket, meg az, hogy kompletten haragszol az egész nemre, ami miatt nem akarnak veled összejönni. Plusz tárgyiasítod őket. Ha a korábbi nyavalygós kérdéseidet is számításba vesszük, akkor előbb kezeltesd magad, rakd rendbe az életed, aztán utána csajozz, mert ha így össze is jön valami neked, nem fog egy ilyen alakot komolyan venni senki.
2020. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Szarik nagy ívben mindenki a fizetésedre. Ha szimpatikus lennél, nem lenne akadály.

Utolsó voltam

2020. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ezt benéztem, mert férjhez mentem valakihez, akinek nettó 200 volt a fizuja és 10 évvel később is csak 250. Ja, és még kocsink is van 10 éve. Igaz, nem a legdrágábbal és legújabbal kezdtük és újat még most se tudnánk venni és igaz, hogy nem vagyok felsőkategóriás nő, de a korosztályomból kiemelkedek külsőre.
2020. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
Te nem a pénz miatt nem kellesz a nőknek! Viszont Pesten egy takarító kap 230 ezer nettót. Meg a gyári munkások. Aki ennyit keres az a legalja. Ha kicsit több esze van az már simán talál olyan melót ahol 4-500 ezret is megkap. Az meg elég egy mai nem elhízott - átlag nőnek.
2020. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha allamnak dolgozol diplomaskent, akkor nem fogsz nagyon 250 felett keresni, ha nem vagy fejes, vagy nem vagy a kondèr kozeleben.
2020. szept. 5. 11:37
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát ne az államnak dolgozz, hanem a verseny szférában.
2020. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
mert mindenkit tárt karokkal várnak ott igaz? Nem hiszem, főleg aki csak 4-edjére ment át angol középfokún és középfokon beszél a mai napig is abból...
2020. szept. 5. 14:50
 28/29 anonim ***** válasza:

Hát sajnos tart karokkal nem, de ezért is írtam hogy fejleszd magad folyamatosan. Idővel megterul, meg most sem késő.

Tok nagy szeretettel írom ezt :)

Kezdj el rafekudni meg jobban az angolra akkor, csak akar napi 10 perc is számít. Fő a rendszeresség. Akár csak napi 10 szó. Vagy egy napra csak egy nyelvtani szerkezet, amit utána 5 napig ismetelsz pl.

Tanulj programozni, vagy penzugyeket, bármit.


Anno mikor palyakezdo konyvvizsgalo voltam, volt közöttünk egy asszisztens aki 35 évesen jött oda asszisztensnek mert meg akarta változtatni a karrier útját. Sok szop@st le kellett nyelni, meg hát igen lehet hogy a főnöke meg pont 27 éves pl, de ez iylen. (nyilván a senior managerek és partnerek már idősebbek)

Fura is volt hogy annyival idősebb volt nálunk, de tok pozitív volt az elszántsága. Azóta már ő is eljott onnan és beindult a karrierje.

Ez most csak egy példa volt.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy legrosszabb esetben lépj vissza pár lepest, nyelj le az egobol (sajnos muszáj iylenkor :( és ez nehéz barkinek) és kezdj újra pályát valahol ahol még nem releváns ha nincs tapasztalat mert a munka alatt tanulni fogsz.

Ismertem bölcsészt aki atkepezte magát, és most számviteli csopivezeto, majdnem hasonló szakmai tudással mint én. Behozhato bármi, és bárki, csak kemény meló.


Tegyuk fel hogy 37 vagy, leszel 39 sztem mire kezd megfordulni az egész, de onnan visszatekinteni nagyon jó lesz.


Én ezt tényleg szeretettel írom, és ez nem iylen egyik napról a másikra dolog sajnos. 2-3ev kemény meló, de meghálálja önmagát. Nem beszélve hogy az onertekelesed is gyarapodni fog. :)

2020. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az elirasokert elnézést, próbáltam figyelni, hogy ahol kijavit ez a szar másra ott vissza javítsam :D
2020. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!