Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket miért zavar ennyire, ha egy lány fiúsan, azaz kényelmesen öltözködik?

Figyelt kérdés
Eddig mindenkit zavart, viszont a férfiakat már az is bosszantja, ha a nőjük órákig készülődik, vagy ha hisztizik egy kis kosz miatt a ruhán. Nem veszik észre, hogy így sokkal nyugisabbak lennének a mindennapok, ha nem várnák el minden nőneműtől, hogy állandóan öltözködjenek? 18L
2020. szept. 5. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy meg csak azt sajnálom, hogy 18 évesen én is olyan igénytelen voltam mint te meg nem érdekelt mit szólnak a pasik. Pedig most vagy a tökéletes korban, a fiatalságod érték és ki kellene emelned a szépséged. Ha szép vagy, akkor lehet jó pasid is (akár világutazó, intelligens külföldi manager férjed, persze tanulj meg jól angolul), aki jóképű, menő stb, de ha nem emeled ki a szépséged akkor ezek nem fognak észrevenni téged. Márpedig elárulom hogy a top pasi is meg az igénytelen, csóró pasik is csak a szép lányokat akarják. Az igénytelen ronda pasi is ugyanúgy dobna egy szép csajért (vagy arról ábrándozik), csak megelégszik veled, mert nem jut neki top nő,akkor meg már nem mindegy, ha kicsinosítod magad és felszeded a jobb pasit és élvezed az előnyét? Kevés munka, sok eredmény. Ne legyél lusta...Pasi meg kell, mert a szex jó érzés és gondolom egyszer gyereket is akarsz majd...
2020. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmi gond a kényelmesen öltöző csajokkal...s legalább nem az van, ha jön egy spontán ötlet, hogy kiránduljunk erdőbe, hogy juj a hajam s a ruhám, körmöm...brrrr. Kalitkamadarak...


Persze, néha meglepheti az embert egy nőies megjelenéssel, mert jólesik az is.


ui: azt srácok észleltétek, hogy a divatos nők sarka mindig borzasztóan ronda.Jobbára lapos vagy ápolatlan...s az a "kalapács lábujj"....áhhh.

A másik meg a nyaknál a bőr s arcuk több árnyalatnyi eltérése...katasztrófa...

2020. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi baj nincs senkivel, úgy öltözködsz ahogy akarsz és úgy is nézel ki max annyi, hogy nem mint partnerre vagy partner jelöltre tekintek rád, hanem mint ember/ismerős/kliens.
2020. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%
Van egy 22 éves lány ismerősöm, ő is így öltözködik, farmer/melegítő, egyszerű póló, sportcipő, összefogott haj, és ragadnak rá a pasik. Nem is csak alkalmira, hanem mindig van valaki az életében, aki viszonzatlanul szerelmes belé.
2020. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

Én szoknyába járok,mert kényelmes.Senkinek semmi köze hozzá.


F

2020. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azért nem igazán látok hasonlóságot egy nőies férfi és egy fiúsabb lány között. Mégis mi oka lenne a férfinak önként nőnek öltözni? Semmi jó nem lenne abban számára. Ha kényelmetlen lenne a férfi ruha, (hiába tetszene) akkor nem hordanám.
2020. szept. 5. 23:47
 27/27 anonim ***** válasza:

Nincs gond ezzel. Arra viszont érdemes figyelni, hogy bizonyos helyekre bizonyos megjelenés illik, pl. színházba, esküvőre. Nem kötelező a magassarkú, meg a ruha, meg lehet oldani kényelmes stílusban is, csak látszódjon, hogy ügyelsz arra, hogy elegáns legyen és alkalomhoz illő. De általában azt látom, hogy a miss pitsák nagy része sem képes alkalomhoz illően öltözni pl. esküvőre. Ugyanis nem a strandruha szintű miniruhától és a magassarkútól lesz elegáns.

Nagyon fiatal vagy még. 18 évesen nekem sem volt párom. Ismerek olyat, nem is egyet, aki szintén nem nőies, mégis van párja, aki teljesen vállalható és ugyanolyan sportos, mint a nője.

2020. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!