Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket miért zavar ennyire, ha egy lány fiúsan, azaz kényelmesen öltözködik?

Figyelt kérdés
Eddig mindenkit zavart, viszont a férfiakat már az is bosszantja, ha a nőjük órákig készülődik, vagy ha hisztizik egy kis kosz miatt a ruhán. Nem veszik észre, hogy így sokkal nyugisabbak lennének a mindennapok, ha nem várnák el minden nőneműtől, hogy állandóan öltözködjenek? 18L
2020. szept. 5. 16:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ne gyere ide sirni, ha nem találsz pasit.

Ha igy érzed jól magad, akkor legyél türelmes...

2020. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Sírtam én? Egyszerű kérdést tettem fel, szerintem itt Ti vagytok felháborodva, hogy miért nem költök el ruhára 100 ezret évente. :D
2020. szept. 5. 17:10
 13/27 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, én nem hordok magassarkút, kivágott felsőket sem. Nyáron egyberuha, vagy póló szoknya szokott rajtam lenni, télen farmer pulcsi.

Visszajelzések alapján ez nem jön be a férfiaknak, azt szeretik, ha minimum kivágott felső van rajtad, jó esetben a combodat is lássák.

Én senki kedvéért nem fogok máshogy öltözni, nincs is párom. Ha te szeretnél, javaslom változtass az öltözködéseden, vagy reménykedj, hogy találsz egy normális pasit, aki így is szépnek talál. 18 évesen szerintem még jó esélyed van erre is, de ahogy idősebb leszel, elfogynak a normálisak, és kénytelen leszel mindent kirakni.

25/L

2020. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát, inkább egyedül maradok. Nem tetszik ez a fajta hozzáállás férfiak részéről, de kénytelen leszek elfogadni. Én sem kérem a férfiaktól, hogy vegyenek fel férfitangát és úgy mászkáljanak 0-24-ben.
2020. szept. 5. 17:16
 15/27 anonim ***** válasza:
43%
Ismerős ez a stílus, ez a lelakott, csöves, deszkás style. Gondolom van mellé egy állandó Vans fekete kivitelben, azis agyonrúgva. Tele van ilyen lányokkal Budapest. Elmegy mellettük az ember, és azon gondolkodik hogy aprót adjon-e vagy egy szál cigit.
2020. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Én általában farmert és pólót hordok, illetve nyáron szoknyát vagy egyberuhát is. Senki nem mondta még, hogy igénytelen vagy fiús lennék. Szerintem csak az zavarja a férfiakat, ha szakadt, kinyúlt, láthatóan olcsó cuccban nyomod, egyébként nem figyelnek annyira a nők öltözködésére.
2020. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavar rettentően, ha nem szakadt, csöves cuccok (gondolom nem) akkor elfogadnom mert én se szeretek kiöltözni sehova szóval meg tudlak érteni. :) 23F
2020. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán értem, hogy mégis miről beszélsz...


Azt írod, hogy eddig minden férfit zavart, hogy fiúsan öltözködsz. Aztán leírod, hogy nem igazán szoktál randizni... Akkor a minden férfi az hány férfi? 2-3?


Ráadásul, mit értesz fiús öltözködés alatt? Ha kimész az utcára, a legtöbb embert átlagos ruhákban látod. A nőket is. A többségen van mondjuk egy farmer és egy póló. Éééés: Van pasijuk.


Az órákig való készülődés, meg hogy jön a ruhákhoz? Egy nőiesebb ruhát is pont ugyanannyi idő felvenni, mint egy másmilyent. Az órákig való készülődés általában a sok smink és hasonlók miatt alakult ki.


A kosz meg... Annak végképp mi köze az egészhez? :D Ha leöntenek egy fehér pólóban, az ugyanúgy meglátszik, mintha leöntenének egy fehér estélyiben.


Hány éves vagy?

2020. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Szia, én nő vagyok és én is így voltam vele, mint te, de mostanra sikerült változnom. Imádok vásárolni, kár hogy nincs pénzem. A stílusom, nőies és elegáns, de nem kényelmetlen egyáltalán. Én nem hordok magassarkút, mert az kényelmetlen, de most vettem egy szuper nőies, lapos fekete bokacsizmát, tiszta bőrből, sehol sem nyom, mintha semmi se lenne a lábamon, mégis csinos, mert nem oylan bakancskialakítású, hanem finomabb vonalvezetésű, igaz 35 pár cipőt próbáltam fel mire megtaláltam a szuperkényelmest, ami sehol sem nyom.Amúgy sportcipőből is próbáltam csajosat, fehér műbőr volt, csillogó fűzővel és halvány rózsanyomattal az oldalán, szupernőies és kényelmes volt. A bokacsizmámhoz egy táskát vettem ma, azt is úgy hogy puha műbőr legyen, és praktikus. Egyébként minden felső és nadrág amit veszek kizárólólag 95 vagy 100 %-os pamut darab rajtam. Ha hiszed ha nem, ezekből is vannak szexis darabok, bár nagyon kell vadászni rá, mert a többség viszkóz vagy poliészter. A bugyim nem tanga, hanem sima franciabugyi, de azokon is van egy pici csipkeszél. Nőies és kényelmes. Felsőkből veszek egy néhány egyszinű testhezállót, ún. alapdarabot tiszta pamutból pl. kéket, púderrózsaszínt, fehéret, feketét, hozzá egy csinos pamut farmernadrág egy fekete, egy kék, egy szürke és mindegyik mindegyikkel kombinálható. Arcápolóm la roche posay, azok olyan érzékeny bőrre valók, hogy akár a gyerekemre is kenhetném, sminkje is van szuprérzékeny bőrre való mind, nem csíp, nem vakolathatású, nem is érzem, hogy van rajtam smink, de mégis van és sokkal szebb a bőröm tőle. ezen kívül még a hajamra kell annyiban odafigyelni, hogy a törött végét levágassam és heti egyszer teszek rá hajpakolást. Parfümöt nem használok, azt az egyet tényleg utálom, túl mű, erős, vegyszeres mint. A tisztálkodószereim alapillata van rajtam. Ékszerem egy klasszikus, bőrszíjas kényelmes karóra fehér vagy fekete, hogy kombinálhassam. Ezen kívül még a fülbevalót és a karláncot bírnám elviselni. Az ásványból készült karkötő nőies, természetes, finom tapintású a bőrödnek, de vannak bőrékszerek is, az még kényelmesebb. Szóval szerintem nem a kényelem a gond, mert szuper kényelmes dolgokat lehet találni, igaz ez egy napi plázázást, de nem megy mindennap az ember vásárolni.
2020. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj ezzel mint a nőiesen öltözködő férfival. Képzelj el egy félcipőt, egy boka villantos feszülős farmert és egy rózsaszín felsőt így együtt egy hetero pasin. Egyrészt el se hinnéd hogy hetero, másrészt még ha el is hinnéd nem jönne be mert úgy néz ki mint egy kislány. A nő akkor néz ki jól ha nőnek van öltözve a férfi meg akkor ha férfinak. Kivéve ha a saját nemehez vonzódik, akkor borul minden.
2020. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!