Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ; sajnálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ; sajnálnál egy ilyen férfit ?

Figyelt kérdés

Sajnálnátok egy olyan férfit aki 25-35 éves incel, azért nem tud barátnőt találni mert dagadt. És Bem tud vagy nem akar lefogyni.


Amúgy nem igaz hogy egy teljesen átlagos 175/182 / 65/75 közti testet nem lehet felmutatni. Edzeni sem kell csak nem kell zabalni minden egészségtelen kaját össze.


2020. szept. 5. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, miért nem fogy le a dagadék ha vékony lányt szeretne?
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem sajnálnám, mindenki le tud fogyni, ha akar, amennyiben nem tesz érte, akkor ne sírjon. Viszont az általad leírt arányok egy kimondottan sovány férfi test adatai.
2020. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint Rácz Géza
2020. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem sajnálok senkit azért, mert szingli. Akkora nyomornak állítják be egyesek a baxatlanságukat, hogy komédia
2020. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak jelezné a kérdező hogy ő nő! 😉
2020. szept. 5. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is ilyen vagyok, csak lányban. Nálam egészségügyi problémák miatt jött elő a hízás, de én is ilyen szánalmas vagyok. Dumálunk? 18L
2020. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, de mitől lenne az jó neki?
2020. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg egy kövér férfi is találhat nőt. Nehezebben, de találhat. Kivéve ha nem tesz érte semmit, és a megkeseredettségét a nőkre vetíti ki.
2020. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5 én szívesen beszélgetek veled, írj.
2020. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Én nem irkálok senkinek. Férfi dolga a kezdeményezés... Jó, hogy nem menstruáltok már, baszki. :D
2020. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Géza 300 kilós, az már extrém. Amúgy ha 100 kiló megvagy, vagy az alatt, akkor is ott lesz még az arc, ha nem helyes, a nők kiröhögnek.
2020. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!