Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem 26 évesen még sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem 26 évesen még sose volt barátnöm sokak szerint én nem élek unom már hogy lenéznek meg sajnálnak hogyan tudnék én is végre szerezni magamnak egy nöt?

Figyelt kérdés
szüz vagyok nőt még csak messziről láttam meg videón. sajnos abban igazuk van hogy nem élek mert semmi életem nincs szó szerint. Antiszociális vagyok és nem sikerül megváltozni. Elismerem hogy igazuk van mert egy barátnö minimum nem ártana. szórakozóhelyek nem igazán érdekelnek de a nök azok igen. Az a legidegesitöbb hogy mindenki lenéz meg sajnál. Elegem van már abból hogy mindenki egy fsznak néz engem. Meg hogy én nem vagyok normális. Valahogy szereznem kellene barátnöt. de az a legszomorubb hogy voltam egy csomó társkeresön és ott se sikerült semmi. mert amikor egy nö végre arra adtaa fejét hogy megismerne engem akkor rájöttem hogy én még nagyon beszélgetni se tudok lányal. nem nagyon van közös téma. mi lesz igy velem az életben?? ráadásul semmiben se vagyok jó. A legmagasabb végzettsegem egy okj-s bizonyitvány, de a szakmámban is csak kontárkodni tudok. Ilyen képessegekel lehetseges nekem nöt találni??

2018. jún. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

sajnos nem

25/F

2018. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haver eloszor chaten beszelgess aztan tapad rad valami vagy nez meg par filmet olvas konyvet stb..
2018. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NDSM ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, próbálj meg olyan hölgyeket keresni, akik hozzád hasonlók(antiszociális)
2018. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Minek akarsz nőt egyáltalán? Csak azért hogy ne szóljanak be a haverok? Na azért igazán felesleges. De ha jó beszélgetőtárs akarsz lenni, olvass sokat, művelődj, érdeklődj jobban a világ dolgai iránt, keress olyan szakmát, amiről úgy érzed hogy szívesen csinálnád, keress új hobbit!
2018. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Valamelyik nap beszélgettem itt gyakorin egy nővel. Azt mondja sosem volt senkije. Vágyna egy társra stb. Te nem veszed észre az ilyeneket? Szerintem magasra tetted a lécet. Ha akarod belinkelem őt és beszéljetek. Hasonlóan elkerseredett mint te
2018. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű kedves barátom és el is árulom neked a nagy titkot!

Kell egy jó kocsi bmw vagy mustang...azok állítólag jó kemény anyagból készülnek ezért akár több nő egyszerre történő felszedésére is alkalmas,úgy h nem horpad be a motorháztető :D :D mikor én vettem a jármüvem és kérdeztem az eladót ,h gondolom erre annélkül tapadnak a csajok h elütném őket...mondtam h ő házas nem figyelte...(szemüveges volt biztos ezért nem látta h elüttött valakit :D :D)de nagy arc volt mert mondta h minyárt kapok mellé egy kis extrát és adott egy valag gumipókot :D :DHa magukhoz térnének ne ficánkoljanak :D :D SZóval a járgány megvan akkor kell még sok pénz... mert ugye kell valami csalinak...aztán ha az megvan kell még vacsorát szerezned meg valami faja romantikus helyet...aztán fogod magad és elmész a romantikus helyre ,ahol életed párját szeretnéd megszerezni...kiszorsz egy kis pénzt elé a zebrára majd nagy gázzal elcsapod és mint aki épp arra járt uristen elütötték szegényként gyorsban beviszed a kórházba...helyet haza :D :D ja a vacsi azért kell mert a sok vezetéstől biztos megéhezel azt milyen ciki már ha az első randin végig korog a gyomrod :D :D :D

Remélem sikerült feldobnom a napod :D nem gúnynak szántam.Viszont ne nézd le magad és másoknak se hagyd h lenézzenek,ez nem egy olyan dolog egyszer majd csak össze futsz életed szerelmével akire azt mondod ő az én lelki társam..igaz nem életed legszebb nője lesz de mégis csak a lelki társad majd mikor ő is meglát téged csak elküld a fba :D velem anno ez történt.. aztán szerezetem egy másik csaj..aki 2év után hagyott a fenébe.. sattara tehát ez a család alapítós papás mamás ma már annyira azért nem egyszerü meg standard.

2018. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Először tanulj meg vezetni egy ladával mielőtt a legerősebb bmwnél próbálkozol"

Ha félsz előben először chaten próbálkozz és adj le az igényeidből tudod a kevésbé szép lányoknak is van p.. :D

Ne kapcsolatot keress először.Csak kalandot.

2018. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!