Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a férjetek örökölne és minden ami ebből a pénzből van sajnàlnà tőletek?

Figyelt kérdés
Férjem örökölt több milliót és vettünk új autót. Nem adja nekem ide, ha együtt megyünk valahova nem engedi, hogy vezessem. Így rokonaimhoz se tudok már eljárni annyit pl ami nagyon rossz mert édesanyám is idős. 30 éve vagyunk házasok, eddig is mindig féltette a régi autót de ez már nagyon túlzás. Sőt eleve lekezelő velem mióta örökölt.

2019. dec. 13. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem foglalkoznék vele. El tudok menni tömegközlekedéssel vagy kerékpárral is.

Vagy ha annyira kellene, akkor vennék én is egy autót, amit akkor használok, amikor akarok.

2019. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A két dolgot válaszd szét. Ezek szerint félti az autókat, kellene egy külön neked, ez az új autó vásárlásnál is fel kellett volna merüljön! Mondd meg neki, ha lekezelően viselkedik, ez 30 év után csak nem lehet probléma.
2019. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok venni másikat mert fele annyit keresek mint ő. Félretett pénzünk is ugye neki köszönhető
2019. dec. 13. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél magadnak autót, ha szükséged van rá. Ennyi.
2019. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Fele annyit keresel? És? A házasságban közös vagyon van. Mi az, hogy így basáskodik feletted.
2019. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Az örökölt vagyon jogilag is az övé. Az, hogy vett belőle egy autót KETTŐTÖKNEK amivel TÉGED is fuvaroz ne legyen már negatívum... Én se szivesen adnám oda az autót olyannak aki nem vezet hozzá megfelelően, pláne ha drágább autó. Már csak az ő biztonsága miatt sem. Inkább örülj neki, hogy új autóval fuvarozgat és közös dologra költötte a pénzt. Az, hogy valaki sajnálja tőled a pénzt nagyon nem így néz ki.
2019. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Te beosztanád az örökségét, mi? :D


Az ő hibája:


Hogy autót vett random belőle és meg sem kérdezett gondolom.



Miért adtátok el a régi kocsit? Járhatnál azzal, lehetne az a "saját használatú autód"

2019. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
30 év házasság meg 2 gyerek után azért én nem lennék ilyen. De minden este főtt kaja az legyen
2019. dec. 13. 17:57
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

#8


Ez nem fair tőle, amennyiben te is dolgozol. Bár 30 év után már nyugdíjka kellene hogy legyen, nem?

2019. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Ez szörnyű.Keress több pénzet és vegyél magadnak szerintem egy autót de vigyázz mert az nem lesz különvagyon.

Esetleg pereld be hátha nem tudja bizonyítani,hogy az autó örökségből származó különvagyon és ha nem az és ezek után sem engedi,hogy használd verd szét bézbózütővee.

2019. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!