Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miután egy huszonéves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután egy huszonéves lány beregisztrál Tinderre és látja, hogy percek alatt már egy csomó lájkot kapott, onnantól kizárólag a tökéletes külsejű férfiakat fogja jobbra húzni és csak nekik lesz hajlandó visszaírni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nincs tökéletes külső 1 se.
2020. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

A párom teljesen átlagos külsejű. Egy év Tinderezés után ismertem meg, szintén Tinderen. Én is vagyok olyan nő, hogy azon az oldalon napi szinten nyaltak körbe és volt 2000+ matchem. A párommal együtt talán 5 emberrel tudtam normálisan beszélgetni ott egy év alatt...


Csiszoljatok a belsőtökre, mert hányadék az a műsor, amit Tinderen toltok. És nem a külsőtök miatt.

2020. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
#2 Kérdés: nem biztos, hogy tudod a választ, de a párodnak hány matche volt és mennyi idő alatt?
2020. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Aki 1000 közül válaszhat az nem fogja a gyenge eresztést választani, hanem a jobbak közül választja a legjobbat. Onnan kezdi, igaz lehet később alább adja, de akkor is top kategóriába marad.

Ez lehet pénz, műveltség, jóképűség, izmosság, szexualitás, bármi ami neki fontos, abból a legjobbat választja...

2020. szept. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!