Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális huszonéves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális huszonéves férfiak egyáltalán nem ismerkednek interneten?

Figyelt kérdés

Eddig csak a tindert próbáltam, mert állítólag ez a legnépszerűbb társkereső a fiatal korosztályban, de komolyan kiábrándultam. Számomra elképesztő volt, hogy még az értelmesnek kinéző (szóval nem a béemvé mellett kockahassal feszítő), normális bemutatkozással, komolyabb végzettséggel rendelkező férfiak is mit produkáltak. Volt, akinek olyan helyesírása volt, hogy majd' kifolyt a szemem, mire végigolvastam egy-egy mondatát (pedig egyáltalán nem vagyok nyelvtannáci). Mások két perc beszélgetés után erőszakoskodtak, hogy találkozzunk, elkezdték részletezni, hogy mit akarnak csinálni velem az ágyban, meztelen képet kértek tőlem. Többen is hisztirohamot kaptak, amiért pár percig nem válaszoltam nekik, mert épp zuhanyoztam vagy vécén voltam, és utána csak egy rakás fenyegető üzenetre és a törlésre értem vissza. Volt, aki már a legelső üzenetében bunkóskodott, kötekedett, kritizált.


Most komolyan ilyen viselkedésre kell számítani még a komoly végzettséggel rendelkező, szóval elvileg okos, értelmes férfiak részéről is?


2020. aug. 7. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Én igenis szeretnék más nőkkel ismerkedni a társkereső oldalakon keresztül, de viszont arról nem tehetek, hogy vissza se válaszolnak, vagy 4-5 nap beszélgetés után eltűnnek.

Még arra sem veszik a fáradtságot, hogy benyögjék "bocs mégsem".

Pedig normális kérdéseket szoktam feltenni, mi a hobbija vagy mivel foglalkozik és igyekszem tovább is folytatni a beszélgetéseket.


26/f

2020. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem egészen, de az igaz, hogy a normális emberek ilyen-olyan okból elég hamar ki szoktak ábrándulni a netes társkeresésből. Sokkal jobb személyesen.
2020. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen közösség tagja, szóval nálam csak a netes ismerkedés jön szóba. De ha ilyen a felhozatal, akkor inkább maradok egyedül.
2020. aug. 7. 18:16
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma töröltem magam a társkeresőről, hasonló tapasztalatok miatt. Úgy gondolom, hogy fél évnyi esélyt adtam a dolognak, ez túlságosan is elég volt. Inkább ülök veszteg a valagamon aztán ha akar akkor betoppanik az az illető, aki nem ilyen, mint amiket lehetett tapasztalni.

26/L

2020. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Például én is tapasztaltam, amit 1-es ír. És a másik oldalt is megértem, hogy a mindenki figyelmét "élvező" átlag fiatal nőnek semmi kedve napi harminc üzenetet végignézni, főleg, hogy abból huszonkilenc minősíthetetlen. És csak semmitmondó, személytelen adatlapokat látsz, meg legfeljebb valami kis béna chat... egy hónap után hagytam a fenébe. Sokkal jobb személyesen.
2020. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem írtak olyan sokan, de így is volt, akinek nem írtam vissza sajnos, pedig egyébként szimpatikus lett volna az illető. Nem feltétlenül kell magatokra venni, ha ez történik, nálam pl azért volt, mert ha az egyik üzenetben Sanyi qrvaanyáz, amiért 25 másodperce nem válaszoltam neki, akkor egyszerűen az életkedvem is elmegy és képtelen vagyok Pistához kedvesen és nyitottan állni, ok nélkül megbántani pedig nem akartam senkit, úgyhogy inkább hagytam (és ezt követően a profilomat is töröltem).
2020. aug. 7. 18:27
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Attól is függ milyen a te profilod. Ha tengerpartos, fürdőruhás, borozgatós képeid vannak 34 darab emojival, akkor ne számíts sok jóra.


Az én barátnőmnek társasjátékozós, kirándulós, mosolygós képei voltak és egyből megtetszett a kisugárzása, pedig nem egy insta lány. (Szerencsére) :)

2020. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, nem ismerem az ottani pasikat, biztos van normális is! Alapból tényleg sok hülye van ott, bár lehet normális is. Szerintem ismerkednek neten normális pasik, remélem én az vagyok, pont huszonéves. Bár megvárom az egyetem kezdetét, hátha összetalálom magam, egy rendes gólya lánnyal! Viszont, a férfiaknak is van bajuk a nőkkel elég sok. Sokan vissza se írnak. Szegény pasi reméli, hogy kell a nőnek ha már párban vannak, gondolkodik, hogy mit írjon neki, a nő meg vissza se ír!
2020. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
A normális pasikat külső alapján kirostálod. Maradnak azok, akikre panaszkodsz.
2020. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
9 te se vagy normális, ha egy pasi vagy hülye, vagy ronda
2020. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!