Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajom, hogy egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom, hogy egész nap random nőket üldözök a "szerelmemmel" közben meg az elérhető nőktől nem tudom mit akarok?

Figyelt kérdés
Egész nap online nőknek csaptam a szelet csak hogy figyeljenek kicsit rám, most pár nap szünet után megjelenik egy csaj akivel elég sokat beszélgettem és bejelenti, hogy a töke kivan az exével és hogy kancás és utalgat rá, hogy jól jönne neki valaki aki "segítene" rajta. Én meg ahelyett, hogy rámozdulnék inkább a lelkét ápolom. Egy másik csajnál aki meg odáig volt értem elértem, hogy már csak szimpla haverként tekint rám. De nem értem ha semmit se akarok jó nőktől akik épp hogy nem vetik a lábam elé magukat akkor minek pedálozok bűn rondáknál csak hogy hozzám szóljanak?

2020. szept. 6. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vadászösztön
2020. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert udvarolgatni, szépet tenni, kényelmesebb mint valóban megtenni dolgokat a másikért.
2020. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért is kellene nekünk nálad jobban kiigazodni a te fejedben lévő káoszban, kérdező? Ez nem a mi feladatunk. Önismeret szómond neked valamit?
2020. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Onnantól, hogy révbe érne, már nem kell a zsàkmány, úgyhogy dobbant. Ezt hívom én mindenre alkalmatlannak, mert még szexre is használhatatlan.
2020. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad a jó nők nem kellenek, még akkor sem ha te nekik igen, ott meg kell tudni felelni, ronda nőnél, idegennél nincs tétje, azért időtöltésnek jók.
2020. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipikus férfi vagy, semmi több. A "szerelmed" annyit tesz, hogy éppen feláll.
2020. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Lehet hogy csak érzelmileg nem vagy elég érett.
2020. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!