Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem meguntam a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meguntam a párkeresést. Létezik olyan hogy az élet összehoz valakivel?

Figyelt kérdés

Semmi előre haladás nem történt pedig már évek óta próbálkozom. Főleg neten. Tudom előben kéne de az nekem nem annyira megy.

Annyira jó lenne már párt taláni és egy életre elfelejteni ezt az ismerkedést.

Tényleg semmi sikerem nincs, mintha valaki nem akarná hogy barátnőt talahassak.


2020. szept. 6. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Neten nekem se sikerült.
2020. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szintén, bár én élőben is próbálkoztam az elmúlt időben, nem is keveset. :)

De semmi nem jön össze sajnos. :/

29/F

2020. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Neten...ott csak lúzerek ismerkednek. ÉLET, az a tuti. Ott bárhol és bármikor lehet ismerkedni.


És most ne írja le senki csicska, hogy "Jaj, a buszon nem lehet, mert olvas." meg a "Ne jöjjenek oda az ucán, mer sietek, hagyon má békibe a kani.".

2020. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A netes párkeresés egy óriási húspiac, túl sok ember van fenn és valahogy szelektálni kell. Nem írtad milyen korosztályhoz tartozol, de ha 30 körül vagy akkor nem csodálkozom azon hogy nem jártál szerencsével, a veled azonos korú nőknek annyi férfi ír, hogy ezerrel válogathatnak és ha nem rendelkezel jó külsővel akkor nincs sok esélyed. De azt kell mondanom, hogy ne keseredjél el, mert az idő neked dolgozik. 35-40 közötti korosztályban már sokkal könnyebb párt találni, főleg ha családban gondolkozol.

Személyes tanácsom az, hogy ne erőltessed a párkeresést a neten, ha ennyire nem volt sikeres, inkább menj le táncolni tanulni valami jó helyre és szokjál hozzá hogy nők közelében vagy és tanulj meg velük kommunikálni. Ez egy tök jó lehetőség, mert megtanulsz táncolni amit nagyon sok nő értékel, másrészt elfoglalod magad. Nem egy haverom így ismerte meg a feleségét, elején jöttek a kifogások hogy botlábúak és nincs ütemérzékük, de idővel rájöttek mit hagytak ki korábban.

2020. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda vagy mi a francot vársz :D Se neten se élőben nem lesz jobb.
2020. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Mivel fiú vagy: nem.
2020. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Filmben igen, a valóságban nem.
2020. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már én is így vagyok vele, beleuntam. Majdnem 5 éve egyedül.

Nincs meg a készségem hozzá, és ritka is az a nő aki belsőleg megfogjon...

Abban reménykedek én is hogy majd valakit az utamba sodor az élet.

2020. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, megkockáztatom, a valóban jó kapcsolatok többsége még ma is így indul. "Csak" szerencse kell hozzá. Az viszont nincs mindenkinek. 😔 Akinek nincs, annak a neten sem fog menni, mert ott is szükség van rá, hogy épp a megfelelővel akadj össze...
2020. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, én is ugyanígy voltam, mint te, csak én nő vagyok. Nagyon meguntam ezt az egész társkeresést, hogy mindenütt csak a hülyék vannak. Már épp le akartam törölni magam mindkét társkeresőről, ahol fent vagyok, amikor kaptam egy üzenetet egy egész normális férfitól. Azóta levelezünk. Még nem kiabálom el, hogy ebből talán most lesz valami... és az sem érdekel, ha nem, már úgy megszoktam xD
2020. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!