Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha feladtam a párkeresést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feladtam a párkeresést, a lányokról való ábrándozást akkor könnyebben fog menni az élet a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Annyit gyötrődtem már ezen a témán, hogy nincs annyi hajam szála szerintem. Négy(!) éven keresztül nem sikerült semmilyen barátnőt találnom, ami szerintem mindennek az alja. Belegondoltam, hogy 17 éves korom óta ez napirendi pont nálam, és még 21 éves koromra sem tudtam teljesíteni, egy árva, pár hónapos, néhány szolid együttlétet tartalmazó kapcsolaton kívül.

Most már belefáradtam az egészbe, nem hoznak lázba a vonzó csajok, sőt inkább őszinte érdektelenséggel elfordulok ha látok is egyet, úgy érzem magam mint egy kiégett rocksztár.

Eddig ők keserítették meg a napjaimat, a miértekre keresendő válaszokkal egyetemben, most már viszont nem érdekelnek.

Kérdem én, hogy ez mostantól így lesz vagy pusztán csak átmeneti, múlandó kis hangulatváltozásról van szó?

Ha ez így folytatódna szerintem egy fokkal boldogabb életet élhetnék, minden energiámat a tanulmányaimnak, a hobbiknak szentelve.



2018. szept. 8. 21:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha feladtad volna, nem fejtegetnél róluk hosszú kérdést.
2018. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Feladtam, már csak a végkifejlete érdekel.
2018. szept. 8. 21:23
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan ismerősöm, aki 34 évesen még senkivel sem volt...mégsem adta fel.


21 évesen jöttem össze először valakivel.


"Eddig ők keserítették meg a napjaimat" Persze, csak ők erről semmit nem tudnak. Te görcsölsz rá teljesen a témára. 21 évesen??? Itt van olyan férfi, aki 27-30 évesen sem talált magának senkit.

2018. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem találtam én sem. Velem is simán megeshet, hogy én sem találok 27-30 éves koromra.
2018. szept. 8. 21:40
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Az őszinte érdektelenség nem készteti az embert arra, hogy elforduljon. Hanem meg sem rezzen az illető, mintha ott sem lenne a másik.
2018. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén meglepődök amikor tizenéves emberek arra fecsérlik az idejüket, hogy párt találjanak. Minek? Ez a korszak nem arról szól. Suli, barátok, buli? Személyiségfejlődés? Minek ennyire görcsösen keresgélni? Majd jön ha jön.
2018. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, utólag rájöttem, hogy ez így nem a legjobb megfogalmazás. A tied jobb. Vagyis nem fordulok el, de nem nézek a szemébe, nem fordulok utána, nem kezdek el agyalni rajta. Vagyis érdektelen.
2018. szept. 8. 21:48
 8/34 A kérdező kommentje:
A barátok meg már unalmassá váltak állandóan, bulizni meg gyűlölök.
2018. szept. 8. 21:48
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Hobbi, tanulás? Annyi minden van, a párkapcsolat az csak egy kis szelete az életnek, akkor is ha van.
2018. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Hobbijaim vannak szerencsére, még túlságosan is tág az érdeklődési köröm. Azért lássuk be, hogy nem épp olyan kis része. Mint az emberek 99%-nak nekem is vannak érzéseim, vágyaim, amik nem teljesültek. Akkor így, hogy seperhettem volna be őket a szőnyeg alá, hogy majd lesz ami lesz. Szerintem normális, hogy kattogtam rajta.

Most már beláttam, hogy nem nekem való, nem is eszem rajta magam.

2018. szept. 8. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!